Počasie Ponta Pendura týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Ponta Pendura na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
24 / 16°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 16 °C | 18 °C | 05:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 11:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 17:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 23:00 |
východ slnka 06:12
západ slnka 18:52
PO HODINÁCH
západ slnka 18:52
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,1256; -23,7705
nadmorská výška: 49 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ponta Pendura, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 88 % | 14 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 51 % | 13 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 56 % | 14 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 76 % | 15 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 15 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 53 % | 14 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 53 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 79 % | 16 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
Ponta Pendura, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,1256; -23,7705
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ponta Pendura, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Ponta Pendura.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ponta Pendura dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ponta Pendura
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 18:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 19:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:58 | 20:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:25 | 29.04.2026 04:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |