Počasie Ribeira da Prata dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ribeira da Prata na 10 dní.
Piatok 1. máj
26 / 20°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 20 °C | 22 °C | 05:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 11:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 17:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 23:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 18:52
PO HODINÁCH
západ slnka 18:52
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,2295; -23,7453
nadmorská výška: 231 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Ribeira da Prata, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 18 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 57 % | 17 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 58 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1016 hPa | 84 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1014 hPa | 97 % | 19 °C | 33 % | 0% | 33% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 41 % | 13 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1012 hPa | 49 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1015 hPa | 87 % | 19 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
Ribeira da Prata, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,2295; -23,7453
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ribeira da Prata, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Ribeira da Prata.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ribeira da Prata dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ribeira da Prata
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 18:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 19:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 20:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:03 | 01.05.2026 05:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |