Počasie Ribeira da Prata zajtra
| 22 °C | 23 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 18:51
PO HODINÁCH
západ slnka 18:51
Predpoveď počasia Ribeira da Prata 27. apríl 2026
Cez deň polojasno. Najvyššia teplota 26 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 18 °C.Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,2295; -23,7453
nadmorská výška: 231 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ribeira da Prata, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
03:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 16 °C | 96 % | 0% | 28% | 0% | 94% | |
| 01:00
04:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 84 % | 17 °C | 97 % | 0% | 30% | 0% | 96% | |
| 02:00
05:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 16 °C | 97 % | 0% | 55% | 0% | 96% | |
| 03:00
06:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 87 % | 16 °C | 95 % | 0% | 40% | 0% | 91% | |
| 04:00
07:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 87 % | 16 °C | 85 % | 0% | 17% | 0% | 82% | |
| 05:00
08:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 16 °C | 37 % | 0% | 18% | 0% | 24% | |
| 06:00
09:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 85 % | 16 °C | 16 % | 0% | 12% | 0% | 3% | |
| 07:00
10:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 15 °C | 19 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 08:00
11:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 69 % | 15 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 09:00
12:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 64 % | 15 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 10:00
13:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 59 % | 15 °C | 33 % | 0% | 32% | 0% | 2% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 56 % | 15 °C | 23 % | 0% | 20% | 0% | 3% | |
| 12:00
15:00
| polojasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 15 °C | 25 % | 0% | 21% | 0% | 5% | |
| 13:00
16:00
| polojasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 53 % | 15 °C | 22 % | 0% | 17% | 0% | 6% | |
| 14:00
17:00
| polojasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 53 % | 15 °C | 31 % | 0% | 27% | 0% | 4% | |
| 15:00
18:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 55 % | 15 °C | 25 % | 0% | 21% | 0% | 4% | |
| 16:00
19:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 59 % | 15 °C | 16 % | 0% | 10% | 0% | 7% | |
| 17:00
20:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 63 % | 16 °C | 25 % | 0% | 7% | 0% | 20% | |
| 18:00
21:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 69 % | 16 °C | 28 % | 0% | 15% | 0% | 14% | |
| 19:00
22:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 73 % | 16 °C | 43 % | 0% | 21% | 0% | 28% | |
| 20:00
23:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 16 °C | 36 % | 0% | 32% | 0% | 7% | |
| 21:00
00:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 75 % | 16 °C | 31 % | 0% | 27% | 0% | 5% | |
| 22:00
01:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 77 % | 16 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 78 % | 16 °C | 30 % | 0% | 30% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
03:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 80 % | 16 °C | 35 % | 0% | 35% | 0% | 0% | |
| 01:00
04:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 83 % | 16 °C | 35 % | 0% | 35% | 0% | 0% | |
| 02:00
05:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 85 % | 16 °C | 35 % | 0% | 33% | 0% | 2% | |
| 03:00
06:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 16 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 04:00
07:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 89 % | 16 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 05:00
08:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 89 % | 16 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 06:00
09:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 88 % | 16 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 07:00
10:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 16 °C | 38 % | 0% | 38% | 0% | 0% | |
| 08:00
11:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 73 % | 16 °C | 54 % | 0% | 54% | 0% | 0% | |
| 09:00
12:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 67 % | 15 °C | 33 % | 0% | 33% | 0% | 0% | |
| 10:00
13:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 59 % | 15 °C | 23 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 58 % | 15 °C | 54 % | 0% | 54% | 0% | 0% | |
| 12:00
15:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 55 % | 15 °C | 53 % | 0% | 53% | 0% | 0% | |
| 13:00
16:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 56 % | 15 °C | 54 % | 0% | 54% | 0% | 0% | |
| 14:00
17:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 56 % | 16 °C | 62 % | 0% | 62% | 0% | 0% | |
| 15:00
18:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 57 % | 16 °C | 52 % | 0% | 52% | 0% | 0% | |
| 16:00
19:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 57 % | 16 °C | 26 % | 0% | 26% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 60 % | 15 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 79 % | 16 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
Ribeira da Prata, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,2295; -23,7453
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ribeira da Prata, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Ribeira da Prata.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ribeira da Prata dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ribeira da Prata
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 19:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 19:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:59 | 20:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:45 | 27.04.2026 03:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |