Počasie Santa Cruz týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Santa Cruz na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
26 / 19°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 19 °C | 20 °C | 05:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 11:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 17:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 23:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 18:51
PO HODINÁCH
západ slnka 18:51
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,1333; -23,5667
nadmorská výška: 45 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Santa Cruz, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
03:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 81 % | 16 °C | 19 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 01:00
04:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1014 hPa | 82 % | 17 °C | 33 % | 0% | 33% | 0% | 0% | |
| 02:00
05:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severný |
1013 hPa | 84 % | 17 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 03:00
06:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severný |
1013 hPa | 86 % | 16 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 04:00
07:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severný |
1013 hPa | 88 % | 16 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
| 05:00
08:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severný |
1013 hPa | 88 % | 16 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 15 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 59 % | 15 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 83 % | 17 °C | 64 % | 0% | 44% | 0% | 35% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 87 % | 17 °C | 46 % | 0% | 46% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 60 % | 16 °C | 56 % | 0% | 56% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 62 % | 16 °C | 21 % | 0% | 11% | 0% | 9% | |
| 23:00
02:00
| polojasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 84 % | 18 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
Santa Cruz, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,1333; -23,5667
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Počet obyvateľov: 9 488
Nadmorská výška: 45 m
Administratívna časť:
- Concelho de Santa Cruz, Pedra Badejo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santa Cruz, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Santa Cruz.
Santa Cruz - počasie v okolí - väčšie mestá
Santa Cruz - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santa Cruz dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 21,4 °C | 24,0 °C | ||
| február | 21,1 °C | 24,1 °C | ||
| marec | 21,6 °C | 24,8 °C | ||
| apríl | 21,9 °C | 24,8 °C | ||
| máj | 22,5 °C | 25,3 °C | ||
| jún | 23,4 °C | 26,0 °C | ||
| júl | 24,6 °C | 27,2 °C | ||
| august | 26,0 °C | 28,8 °C | ||
| september | 26,6 °C | 29,3 °C | ||
| október | 26,1 °C | 28,6 °C | ||
| november | 24,5 °C | 27,3 °C | ||
| december | 22,7 °C | 25,2 °C |
Astronomické informácie Santa Cruz
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 12:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 19:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:57 | 20:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:24 | 29.04.2026 04:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |