Počasie Gichoto dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Gichoto na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
24 / 16°C
| 0.2 mm | 8 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 03:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 18:32
PO HODINÁCH
západ slnka 18:32
|
|
Predpoveď počasia Gichoto, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 90 % | 14 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1021 hPa | 74 % | 14 °C | 43 % | 0% | 42% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 47 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1017 hPa | 78 % | 14 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 93 % | 13 °C | 86 % | 0% | 86% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 76 % | 13 °C | 34 % | 0% | 34% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 51 % | 12 °C | 14 % | 0% | 9% | 4% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 77 % | 13 °C | 11 % | 0% | 10% | 2% | 0% | |
Gichoto, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -1,2785; 36,6515
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gichoto, Keňa. Predpoveď počasia Gichoto.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gichoto dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gichoto
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 18:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 12:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 18:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:40 | 19:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:15 | 19:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:45 | 24.05.2026 01:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |