Počasie Githuri dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Githuri na 10 dní.
Piatok 1. máj
23 / 17°C
| 6.4 mm | 12 km/h |
| 17 °C | 20 °C | 03:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 21:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 18:31
PO HODINÁCH
západ slnka 18:31
|
|
Predpoveď počasia Githuri, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
4,2 mm | 0.4 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 98 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 42% | 37% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 18 °C 20 °C |
1,1 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 92 % | 17 °C | 81 % | 0% | 78% | 39% | 1% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 23 °C 25 °C |
1,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 69 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 18% | 7% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 90 % | 16 °C | 91 % | 0% | 84% | 11% | 38% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 95 % | 15 °C | 71 % | 0% | 69% | 13% | 0% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 22 °C |
0,9 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 80 % | 16 °C | 23 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 26 °C |
5,5 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 65 % | 17 °C | 18 % | 0% | 4% | 7% | 10% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
3,6 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1018 hPa | 98 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 49% | 45% | |
Githuri, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,7021; 37,1861
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Githuri, Keňa. Predpoveď počasia Githuri.
Githuri - počasie v okolí - väčšie mestá
Githuri - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Githuri dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Githuri
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 18:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 18:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:39 | 19:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:14 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:33 | 01.05.2026 05:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |