Počasie Sagana dnes
Predpoveď počasia Sagana 26. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 38,8 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 2,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sagana, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď | 18 °C 21 °C |
2,8 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 97 % | 17 °C | 99 % | 0% | 82% | 79% | 95% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 21 °C 24 °C |
1,0 mm | 0.2 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 83 % | 17 °C | 45 % | 0% | 36% | 19% | 2% | |
| 15:00
14:00
| silný dážď | 26 °C 29 °C |
9,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1009 hPa | 66 % | 18 °C | 92 % | 0% | 21% | 24% | 88% | |
| 21:00
20:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
26,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 97 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 85% | 95% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď | 18 °C 21 °C |
2,2 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 17 °C | 100 % | 0% | 95% | 43% | 93% | |
| 09:00
08:00
| slabý dážď | 22 °C 25 °C |
0,6 mm | 0.5 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 79 % | 18 °C | 91 % | 0% | 6% | 1% | 90% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 25 °C 28 °C |
2,9 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 68 % | 18 °C | 82 % | 0% | 57% | 41% | 38% | |
| 21:00
20:00
| dažďové prehánky | 19 °C 22 °C |
2,4 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 95 % | 18 °C | 73 % | 0% | 57% | 40% | 8% | |
Sagana, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,6681; 37,2088
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sagana, Keňa. Predpoveď počasia Sagana.
Sagana - počasie v okolí - väčšie mestá
Sagana - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sagana dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Sagana
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Sagana
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 18:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 18:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:40 | 19:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:15 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:58 | 26.04.2026 02:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |