Počasie Kandara pozajtra
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kandara, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| silný dážď | 17 °C 19 °C |
1,4 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 27% | 96% | 100% | |
| 01:00
00:00
| slabý dážď | 16 °C 18 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 98 % | 16 °C | 100 % | 7% | 29% | 96% | 100% | |
| 02:00
01:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
0,5 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 98 % | 16 °C | 100 % | 0% | 19% | 99% | 100% | |
| 03:00
02:00
| slabý dážď | 16 °C 18 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 99 % | 16 °C | 100 % | 0% | 1% | 53% | 100% | |
| 04:00
03:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,3 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 98 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 100% | |
| 05:00
04:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 98 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 95% | 100% | |
| 06:00
05:00
| slabý dážď | 16 °C 17 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 98 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 94% | 100% | |
| 07:00
06:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 97 % | 16 °C | 90 % | 0% | 0% | 84% | 51% | |
| 08:00
07:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 20 °C |
0,1 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 93 % | 16 °C | 78 % | 0% | 12% | 71% | 18% | |
| 09:00
08:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
6,2 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 89 % | 17 °C | 96 % | 0% | 0% | 89% | 72% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 22 °C 24 °C |
4,2 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1011 hPa | 80 % | 18 °C | 98 % | 0% | 10% | 52% | 97% | |
| 21:00
20:00
| silný dážď | 17 °C 19 °C |
12,9 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 99 % | 17 °C | 100 % | 0% | 71% | 35% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
2,5 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 89% | 100% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,4 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 81 % | 16 °C | 100 % | 0% | 44% | 10% | 100% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 24 °C 26 °C |
4,7 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 63 % | 16 °C | 35 % | 0% | 16% | 9% | 18% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
2,8 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 95 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 42% | 50% | |
Kandara, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,8972; 37,0028
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kandara, Keňa. Predpoveď počasia Kandara.
Kandara - počasie v okolí - väčšie mestá
Kandara - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kandara dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kandara
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 18:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 18:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:40 | 19:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:15 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:10 | 29.04.2026 04:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |