Počasie Sagana pozajtra
| 22 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 21:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 18:31
PO HODINÁCH
západ slnka 18:31
Predpoveď počasia Sagana 28. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 5,2 mm. V noci najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sagana, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západný |
1011 hPa | 98 % | 16 °C | 89 % | 0% | 43% | 4% | 79% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 22 °C 25 °C |
2,2 mm | 0.4 m/s1 km/h severozápadný |
1015 hPa | 80 % | 18 °C | 96 % | 0% | 28% | 2% | 93% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 25 °C 28 °C |
2,9 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 72 % | 19 °C | 75 % | 0% | 30% | 23% | 54% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,1 mm | 0.2 m/s1 km/h severný |
1013 hPa | 95 % | 18 °C | 55 % | 0% | 25% | 38% | 7% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 97 % | 16 °C | 53 % | 0% | 14% | 7% | 42% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 22 °C 25 °C |
3,6 mm | 0.1 m/s0 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 80 % | 17 °C | 29 % | 0% | 7% | 17% | 7% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 22 °C 25 °C |
3,6 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 82 % | 19 °C | 97 % | 0% | 39% | 21% | 95% | |
| 21:00
20:00
| slabý dážď | 20 °C 23 °C |
0,6 mm | 0.6 m/s2 km/h západný |
1014 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 95% | 16% | 93% | |
Sagana, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,6681; 37,2088
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sagana, Keňa. Predpoveď počasia Sagana.
Sagana - počasie v okolí - väčšie mestá
Sagana - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sagana dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sagana
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 18:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 18:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:39 | 19:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:15 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:27 | 28.04.2026 03:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |