Počasie Heni Village dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Heni Village na 10 dní.
Piatok 1. máj
11 / 8°C
| 9.2 mm | 4 km/h |
| 9 °C | 8 °C | 03:00 | |
| 9 °C | 9 °C | 09:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 15:00 | |
| 8 °C | 7 °C | 21:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 18:33
PO HODINÁCH
západ slnka 18:33
|
|
Predpoveď počasia Heni Village, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
2,8 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1018 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 23% | 78% | |
| 09:00
08:00
| silný dážď | 9 °C 8 °C |
5,8 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 48% | 90% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 11 °C 11 °C |
0,6 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1018 hPa | 90 % | 9 °C | 100 % | 0% | 58% | 44% | 98% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 99 % | 7 °C | 55 % | 0% | 39% | 11% | 16% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 99 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 12 °C 11 °C |
2,3 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 77 % | 8 °C | 6 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,9 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 81 % | 9 °C | 93 % | 0% | 91% | 30% | 0% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
3,6 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1021 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 30% | 18% | |
Heni Village, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,7829; 36,5567
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Heni Village, Keňa. Predpoveď počasia Heni Village.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Heni Village dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Heni Village
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 18:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 18:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 19:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 19:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:36 | 01.05.2026 05:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |