Počasie Heni Village zajtra
| 11 °C | 11 °C | 09:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 12:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 15:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 21:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 18:34
PO HODINÁCH
západ slnka 18:34
Predpoveď počasia Heni Village 27. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie silný dážď, poludnie spočiatku silný dážď, neskoršie dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 11,0 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 8 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Heni Village, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
0,5 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1020 hPa | 97 % | 8 °C | 100 % | 28% | 38% | 9% | 100% | |
| 01:00
00:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 96 % | 7 °C | 100 % | 21% | 71% | 83% | 100% | |
| 02:00
01:00
| slabý dážď | 8 °C 7 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 8 °C | 100 % | 18% | 55% | 2% | 100% | |
| 03:00
02:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1018 hPa | 96 % | 7 °C | 100 % | 18% | 88% | 99% | 100% | |
| 04:00
03:00
| dážď | 8 °C 7 °C |
0,4 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1018 hPa | 97 % | 7 °C | 100 % | 14% | 57% | 80% | 100% | |
| 05:00
04:00
| dážď | 8 °C 7 °C |
0,4 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 7 °C | 100 % | 11% | 38% | 91% | 100% | |
| 06:00
05:00
| silný dážď | 8 °C 7 °C |
1,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 7 °C | 100 % | 3% | 5% | 100% | 100% | |
| 07:00
06:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
0,3 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 95 % | 7 °C | 100 % | 3% | 3% | 85% | 100% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 96 % | 9 °C | 99 % | 0% | 1% | 62% | 97% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 88 % | 9 °C | 100 % | 0% | 11% | 74% | 100% | |
| 10:00
09:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1019 hPa | 83 % | 9 °C | 100 % | 0% | 43% | 54% | 100% | |
| 11:00
10:00
| silný dážď | 13 °C 12 °C |
1,4 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 77 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 35% | 100% | |
| 12:00
11:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
0,7 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1019 hPa | 83 % | 8 °C | 100 % | 0% | 74% | 41% | 100% | |
| 13:00
12:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
2,8 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 81 % | 8 °C | 100 % | 0% | 81% | 30% | 100% | |
| 14:00
13:00
| dážď | 11 °C 11 °C |
0,5 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 92 % | 9 °C | 100 % | 2% | 89% | 83% | 100% | |
| 15:00
14:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
1,8 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1016 hPa | 85 % | 9 °C | 100 % | 0% | 94% | 75% | 100% | |
| 16:00
15:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 91 % | 9 °C | 100 % | 0% | 49% | 44% | 100% | |
| 17:00
16:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
0,9 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 88 % | 9 °C | 100 % | 0% | 40% | 17% | 100% | |
| 18:00
17:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,3 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 94 % | 9 °C | 100 % | 0% | 40% | 30% | 100% | |
| 19:00
18:00
| hmla | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 25% | 27% | 12% | 100% | |
| 20:00
19:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1018 hPa | 99 % | 7 °C | 100 % | 35% | 96% | 97% | 100% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 98 % | 8 °C | 100 % | 3% | 3% | 12% | 100% | |
| 22:00
21:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 97 % | 7 °C | 100 % | 3% | 15% | 16% | 100% | |
| 23:00
22:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1019 hPa | 96 % | 7 °C | 100 % | 0% | 4% | 7% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| oblačno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1018 hPa | 94 % | 6 °C | 100 % | 0% | 5% | 3% | 100% | |
| 01:00
00:00
| oblačno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 93 % | 6 °C | 100 % | 0% | 6% | 2% | 100% | |
| 02:00
01:00
| oblačno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1017 hPa | 93 % | 5 °C | 100 % | 0% | 11% | 4% | 100% | |
| 03:00
02:00
| zamračené | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 93 % | 5 °C | 100 % | 3% | 12% | 13% | 100% | |
| 04:00
03:00
| oblačno | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 94 % | 5 °C | 55 % | 8% | 20% | 14% | 39% | |
| 05:00
04:00
| zamračené | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1017 hPa | 95 % | 4 °C | 99 % | 10% | 19% | 3% | 99% | |
| 06:00
05:00
| zamračené | 5 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1018 hPa | 96 % | 4 °C | 100 % | 10% | 25% | 12% | 100% | |
| 07:00
06:00
| zamračené | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 95 % | 5 °C | 98 % | 10% | 14% | 13% | 98% | |
| 08:00
07:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1019 hPa | 95 % | 9 °C | 98 % | 0% | 6% | 7% | 98% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
12 °C 12 °C |
9,6 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1019 hPa | 84 % | 8 °C | 99 % | 0% | 5% | 7% | 99% | |
| 15:00
14:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
5,9 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 83 % | 9 °C | 100 % | 0% | 79% | 77% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,3 mm | 0.1 m/s0 km/h severný |
1019 hPa | 97 % | 8 °C | 100 % | 0% | 10% | 71% | 100% | |
Heni Village, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,7829; 36,5567
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Heni Village, Keňa. Predpoveď počasia Heni Village.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Heni Village dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Heni Village
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 18:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 18:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 19:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:18 | 19:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:47 | 27.04.2026 03:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |