Počasie Kaituiy zajtra
Predpoveď počasia Kaituiy 28. apríl 2026
Cez deň ráno silný dážď, dopoludnie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie slabý dážď, večer spočiatku slabý dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 8,1 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kaituiy, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 3% | 14% | 100% | |
| 01:00
00:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 18 °C | 100 % | 0% | 2% | 32% | 99% | |
| 02:00
01:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 17 °C | 99 % | 0% | 7% | 82% | 96% | |
| 03:00
02:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
1,9 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1013 hPa | 94 % | 17 °C | 99 % | 0% | 10% | 49% | 97% | |
| 04:00
03:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
0,3 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 94 % | 17 °C | 100 % | 0% | 54% | 68% | 99% | |
| 05:00
04:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
0,8 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 17 °C | 100 % | 0% | 90% | 97% | 100% | |
| 06:00
05:00
| silný dážď | 19 °C 22 °C |
1,7 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 96% | 96% | 100% | |
| 07:00
06:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
0,6 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 45% | 94% | 100% | |
| 08:00
07:00
| slabý dážď | 19 °C 21 °C |
0,1 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1015 hPa | 94 % | 18 °C | 100 % | 0% | 10% | 50% | 100% | |
| 09:00
08:00
| slabý dážď | 20 °C 22 °C |
0,1 mm | 5.0 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 88 % | 17 °C | 100 % | 0% | 89% | 10% | 100% | |
| 10:00
09:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východný |
1016 hPa | 80 % | 17 °C | 100 % | 0% | 55% | 28% | 100% | |
| 11:00
10:00
| slabý dážď | 23 °C 25 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1015 hPa | 74 % | 18 °C | 100 % | 0% | 93% | 25% | 100% | |
| 12:00
11:00
| dážď | 24 °C 27 °C |
0,8 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 73 % | 18 °C | 97 % | 0% | 19% | 20% | 96% | |
| 13:00
12:00
| slabý dážď | 23 °C 25 °C |
0,2 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 75 % | 18 °C | 99 % | 0% | 19% | 42% | 98% | |
| 14:00
13:00
| dážď | 23 °C 25 °C |
0,5 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 75 % | 18 °C | 100 % | 0% | 18% | 50% | 100% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 23 °C 26 °C |
0,3 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 76 % | 18 °C | 100 % | 0% | 15% | 58% | 100% | |
| 16:00
15:00
| slabý dážď | 22 °C 25 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 79 % | 18 °C | 100 % | 0% | 20% | 53% | 100% | |
| 17:00
16:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 78 % | 18 °C | 100 % | 0% | 21% | 21% | 100% | |
| 18:00
17:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 78 % | 18 °C | 100 % | 0% | 9% | 20% | 100% | |
| 19:00
18:00
| slabý dážď | 21 °C 24 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 89 % | 18 °C | 100 % | 0% | 11% | 43% | 100% | |
| 20:00
19:00
| slabý dážď | 20 °C 22 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 91 % | 18 °C | 100 % | 0% | 4% | 30% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 18 °C | 100 % | 0% | 1% | 34% | 100% | |
| 22:00
21:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 40% | 100% | |
| 23:00
22:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 92 % | 18 °C | 100 % | 1% | 3% | 100% | 97% | |
| 01:00
00:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 90 % | 18 °C | 88 % | 0% | 11% | 52% | 76% | |
| 02:00
01:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 91 % | 17 °C | 100 % | 0% | 11% | 45% | 99% | |
| 03:00
02:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1013 hPa | 92 % | 17 °C | 99 % | 0% | 23% | 92% | 89% | |
| 04:00
03:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 92 % | 17 °C | 98 % | 0% | 12% | 95% | 50% | |
| 05:00
04:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 91 % | 17 °C | 100 % | 0% | 2% | 20% | 100% | |
| 06:00
05:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 91 % | 16 °C | 100 % | 0% | 2% | 5% | 100% | |
| 07:00
06:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 90 % | 16 °C | 45 % | 0% | 3% | 43% | 0% | |
| 08:00
07:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 84 % | 17 °C | 21 % | 0% | 3% | 17% | 7% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 17 °C | 63 % | 0% | 3% | 24% | 60% | |
| 10:00
09:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1015 hPa | 68 % | 17 °C | 99 % | 0% | 1% | 43% | 98% | |
| 11:00
10:00
| zamračené | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 63 % | 17 °C | 89 % | 0% | 2% | 75% | 61% | |
| 12:00
11:00
| zamračené | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 61 % | 17 °C | 97 % | 0% | 1% | 97% | 2% | |
| 13:00
12:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 57 % | 16 °C | 41 % | 0% | 0% | 1% | 40% | |
| 14:00
13:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 54 % | 16 °C | 72 % | 0% | 6% | 10% | 68% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 55 % | 16 °C | 87 % | 0% | 0% | 3% | 87% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 86 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Kaituiy, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,2860; 35,1639
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kaituiy, Keňa. Predpoveď počasia Kaituiy.
Kaituiy - počasie v okolí - väčšie mestá
Kaituiy - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kaituiy dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kaituiy
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 18:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 12:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:11 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:47 | 19:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:22 | 19:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:36 | 28.04.2026 03:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |