Počasie Kamaech South pozajtra
| 18 °C | 19 °C | 09:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 15:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 21:00 |
východ slnka 06:29
západ slnka 18:36
PO HODINÁCH
západ slnka 18:36
Predpoveď počasia Kamaech South 28. apríl 2026
Cez deň oblačno, dopoludnie silný dážď, poludnie spočiatku silný dážď, neskoršie dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 12,0 mm. V noci najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kamaech South, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 8% | 28% | 100% | |
| 01:00
00:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 96 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 16% | 100% | |
| 02:00
01:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 96 % | 12 °C | 100 % | 0% | 3% | 16% | 100% | |
| 03:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 97 % | 11 °C | 99 % | 0% | 4% | 28% | 99% | |
| 04:00
03:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 4% | 12% | 100% | |
| 05:00
04:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 8% | 25% | 100% | |
| 06:00
05:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
06:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
| 08:00
07:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 93 % | 14 °C | 52 % | 0% | 9% | 0% | 47% | |
| 09:00
08:00
| slabý dážď | 18 °C 19 °C |
0,2 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 74 % | 13 °C | 96 % | 0% | 22% | 3% | 94% | |
| 10:00
09:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1017 hPa | 67 % | 13 °C | 97 % | 0% | 20% | 30% | 96% | |
| 11:00
10:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 63 % | 13 °C | 100 % | 0% | 29% | 3% | 100% | |
| 12:00
11:00
| slabý dážď | 22 °C 22 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 58 % | 13 °C | 100 % | 0% | 98% | 7% | 100% | |
| 13:00
12:00
| silný dážď | 21 °C 21 °C |
8,6 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 60 % | 13 °C | 100 % | 0% | 58% | 80% | 100% | |
| 14:00
13:00
| slabý dážď | 16 °C 17 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1015 hPa | 87 % | 14 °C | 99 % | 0% | 27% | 24% | 98% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 18 °C 18 °C |
2,7 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1013 hPa | 72 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 12% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 97 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 6% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 88 % | 11 °C | 100 % | 0% | 10% | 21% | 100% | |
| 09:00
08:00
| silný dážď | 19 °C 20 °C |
14,6 mm | 0.3 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 72 % | 13 °C | 96 % | 0% | 3% | 1% | 96% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 17 °C 18 °C |
1,7 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 14 °C | 100 % | 0% | 19% | 46% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 0% | 90% | 42% | 100% | |
Kamaech South, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: 0,0661; 36,0778
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kamaech South, Keňa. Predpoveď počasia Kamaech South.
Kamaech South - počasie v okolí - väčšie mestá
Kamaech South - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kamaech South dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kamaech South
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 18:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 12:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:07 | 18:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:43 | 19:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:18 | 19:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:32 | 28.04.2026 03:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |