Počasie Kapsowar zajtra
| 13 °C | 12 °C | 09:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 12:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 15:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 21:00 |
východ slnka 06:30
západ slnka 18:39
PO HODINÁCH
západ slnka 18:39
Predpoveď počasia Kapsowar 27. apríl 2026
Cez deň ráno slabý dážď, dopoludnie sa silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie hmla. Najvyššia teplota 15 °C. Úhrn zrážok 19,2 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 8 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kapsowar, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| dážď | 10 °C 10 °C |
0,3 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 3% | 89% | 89% | 100% | |
| 01:00
00:00
| dážď | 10 °C 10 °C |
0,4 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1019 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 27% | 78% | 28% | 99% | |
| 02:00
01:00
| slabý dážď | 10 °C 10 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 95 % | 9 °C | 100 % | 53% | 83% | 81% | 99% | |
| 03:00
02:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 8 °C | 100 % | 13% | 85% | 57% | 99% | |
| 04:00
03:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1018 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 59% | 93% | 31% | 100% | |
| 05:00
04:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 76% | 82% | 34% | 99% | |
| 06:00
05:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
0,3 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 96 % | 8 °C | 100 % | 51% | 67% | 42% | 99% | |
| 07:00
06:00
| slabý dážď | 8 °C 7 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 7 °C | 100 % | 23% | 45% | 34% | 100% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1019 hPa | 92 % | 9 °C | 100 % | 1% | 11% | 14% | 100% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
13 °C 13 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 87 % | 10 °C | 64 % | 0% | 44% | 10% | 30% | |
| 10:00
09:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
0,3 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 80 % | 10 °C | 100 % | 0% | 99% | 26% | 18% | |
| 11:00
10:00
| silný dážď | 14 °C 13 °C |
6,6 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 74 % | 9 °C | 94 % | 0% | 93% | 29% | 12% | |
| 12:00
11:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
0,3 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 81 % | 9 °C | 92 % | 0% | 58% | 30% | 76% | |
| 13:00
12:00
| dážď | 14 °C 13 °C |
0,4 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 75 % | 9 °C | 93 % | 0% | 24% | 22% | 90% | |
| 14:00
13:00
| silný dážď | 15 °C 14 °C |
2,1 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 73 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 22% | 99% | |
| 15:00
14:00
| silný dážď | 13 °C 12 °C |
4,8 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 83 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 48% | 97% | |
| 16:00
15:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1015 hPa | 87 % | 9 °C | 100 % | 0% | 59% | 39% | 99% | |
| 17:00
16:00
| silný dážď | 13 °C 13 °C |
3,5 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1014 hPa | 82 % | 9 °C | 100 % | 0% | 42% | 17% | 100% | |
| 18:00
17:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 91 % | 9 °C | 100 % | 0% | 56% | 35% | 100% | |
| 19:00
18:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1016 hPa | 95 % | 9 °C | 100 % | 7% | 25% | 7% | 100% | |
| 20:00
19:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1018 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 24% | 36% | 7% | 100% | |
| 21:00
20:00
| hmla | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 51% | 56% | 3% | 100% | |
| 22:00
21:00
| hmla | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 46% | 57% | 9% | 100% | |
| 23:00
22:00
| hmla | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 98 % | 8 °C | 100 % | 62% | 72% | 14% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| slabý dážď | 9 °C 8 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 70% | 78% | 22% | 100% | |
| 01:00
00:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 28% | 41% | 6% | 100% | |
| 02:00
01:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 97 % | 8 °C | 96 % | 7% | 7% | 2% | 96% | |
| 03:00
02:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 96 % | 7 °C | 94 % | 5% | 10% | 21% | 92% | |
| 04:00
03:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 7 °C | 53 % | 6% | 9% | 2% | 47% | |
| 05:00
04:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 96 % | 7 °C | 86 % | 14% | 23% | 14% | 81% | |
| 06:00
05:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 97 % | 7 °C | 79 % | 43% | 44% | 9% | 64% | |
| 07:00
06:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 7 °C | 96 % | 55% | 60% | 17% | 91% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1019 hPa | 91 % | 8 °C | 99 % | 10% | 23% | 7% | 99% | |
| 09:00
08:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 88 % | 9 °C | 99 % | 0% | 51% | 8% | 97% | |
| 10:00
09:00
| silný dážď | 13 °C 12 °C |
2,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 80 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 93% | |
| 11:00
10:00
| silný dážď | 13 °C 13 °C |
1,8 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 83 % | 9 °C | 97 % | 0% | 82% | 88% | 62% | |
| 12:00
11:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
5,8 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1018 hPa | 91 % | 10 °C | 98 % | 0% | 69% | 70% | 93% | |
| 13:00
12:00
| silný dážď | 14 °C 14 °C |
7,1 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 84 % | 10 °C | 100 % | 0% | 61% | 68% | 100% | |
| 14:00
13:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
1,4 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 87 % | 10 °C | 100 % | 0% | 27% | 51% | 100% | |
| 15:00
14:00
| silný dážď | 12 °C 12 °C |
5,5 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 93 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 84% | 100% | |
| 16:00
15:00
| silný dážď | 11 °C 11 °C |
2,8 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 93 % | 10 °C | 100 % | 14% | 100% | 100% | 100% | |
| 17:00
16:00
| dážď | 11 °C 11 °C |
0,3 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1015 hPa | 94 % | 10 °C | 100 % | 0% | 45% | 86% | 100% | |
| 18:00
17:00
| dážď | 11 °C 11 °C |
0,4 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1016 hPa | 93 % | 9 °C | 100 % | 0% | 56% | 66% | 100% | |
| 19:00
18:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1017 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 15% | 58% | 9% | 100% | |
| 20:00
19:00
| hmla | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1018 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 38% | 51% | 32% | 100% | |
| 21:00
20:00
| hmla | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 64% | 68% | 31% | 100% | |
| 22:00
21:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 98 % | 8 °C | 100 % | 50% | 55% | 21% | 100% | |
| 23:00
22:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 98 % | 8 °C | 100 % | 21% | 18% | 16% | 100% | |
Kapsowar, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: 0,9789; 35,5585
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kapsowar, Keňa. Predpoveď počasia Kapsowar.
Kapsowar - počasie v okolí - väčšie mestá
Kapsowar - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kapsowar dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kapsowar
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:30 | 18:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 19:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:20 | 19:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:50 | 27.04.2026 03:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |