Počasie Nyahururu dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Nyahururu na 10 dní.
Pondelok 27. apríl
20 / 10°C
| 4.2 mm | 21 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 09:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 15:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 21:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 18:35
PO HODINÁCH
západ slnka 18:35
|
|
Predpoveď počasia Nyahururu, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1016 hPa | 99 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 10% | 23% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 16 °C 16 °C |
2,6 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1018 hPa | 74 % | 12 °C | 64 % | 0% | 14% | 10% | 53% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 18 °C 17 °C |
0,6 mm | 5.8 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 67 % | 11 °C | 95 % | 0% | 38% | 46% | 89% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
1,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1016 hPa | 92 % | 12 °C | 94 % | 0% | 46% | 34% | 85% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 99 % | 11 °C | 91 % | 0% | 15% | 2% | 89% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 17 °C 18 °C |
1,1 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 77 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 20 °C 20 °C |
2,3 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 57 % | 10 °C | 93 % | 0% | 15% | 23% | 89% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1017 hPa | 99 % | 12 °C | 100 % | 0% | 64% | 39% | 100% | |
Nyahururu, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: 0,0381; 36,3634
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nyahururu, Keňa. Predpoveď počasia Nyahururu.
Nyahururu - počasie v okolí - väčšie mestá
Nyahururu - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nyahururu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 18,0 °C | 10,5 °C | 25,5 °C | 4 |
| február | 18,8 °C | 10,9 °C | 26,7 °C | 4 |
| marec | 19,4 °C | 12,1 °C | 26,8 °C | 8 |
| apríl | 19,2 °C | 13,4 °C | 25,0 °C | 15 |
| máj | 17,8 °C | 12,1 °C | 23,5 °C | 13 |
| jún | 16,3 °C | 10,0 °C | 22,5 °C | 5 |
| júl | 15,6 °C | 9,2 °C | 22,0 °C | 3 |
| august | 15,9 °C | 9,1 °C | 22,7 °C | 4 |
| september | 17,3 °C | 9,7 °C | 25,0 °C | 4 |
| október | 18,5 °C | 11,3 °C | 25,7 °C | 7 |
| november | 18,4 °C | 12,7 °C | 24,0 °C | 14 |
| december | 18,1 °C | 11,7 °C | 24,4 °C | 9 |
Astronomické informácie Nyahururu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 18:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 18:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 19:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 19:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:47 | 27.04.2026 03:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |