Počasie Osupuko dnes
Predpoveď počasia Osupuko 26. apríl 2026
Cez deň jasno, dopoludnie sa silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 21 °C. Úhrn zrážok 14,3 mm. V noci najnižšia teplota 13 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Osupuko, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1013 hPa | 91 % | 13 °C | 8 % | 0% | 0% | 6% | 2% | |
| 09:00
08:00
| silný dážď | 19 °C 19 °C |
7,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východný |
1015 hPa | 72 % | 13 °C | 100 % | 0% | 12% | 0% | 100% | |
| 15:00
14:00
| silný dážď | 18 °C 19 °C |
7,3 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 88 % | 15 °C | 100 % | 0% | 13% | 67% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 55% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1013 hPa | 92 % | 12 °C | 99 % | 0% | 0% | 3% | 99% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
17 °C 18 °C |
13,7 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1016 hPa | 82 % | 14 °C | 29 % | 0% | 3% | 0% | 27% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
4,1 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1011 hPa | 83 % | 15 °C | 98 % | 0% | 7% | 40% | 96% | |
| 21:00
20:00
| silný dážď | 15 °C 16 °C |
6,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 14 °C | 99 % | 0% | 7% | 31% | 99% | |
Osupuko, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -1,0704; 34,7124
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Osupuko, Keňa. Predpoveď počasia Osupuko.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Osupuko dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Osupuko
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Osupuko
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:36 | 18:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:38 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:14 | 19:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:50 | 19:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:25 | 19:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:09 | 26.04.2026 02:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |