Počasie Osupuko pozajtra
| 15 °C | 16 °C | 09:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 15:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 21:00 |
východ slnka 06:36
západ slnka 18:41
PO HODINÁCH
západ slnka 18:41
Predpoveď počasia Osupuko 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 8,7 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 11 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Osupuko, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
4,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1014 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 0% | 82% | 18% | 96% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
4,5 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 91 % | 13 °C | 100 % | 0% | 67% | 90% | 100% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 85 % | 14 °C | 100 % | 0% | 3% | 12% | 99% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 13 °C | 96 % | 0% | 0% | 9% | 95% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 11 °C | 71 % | 0% | 57% | 0% | 30% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,2 mm | 0.3 m/s1 km/h západný |
1017 hPa | 83 % | 14 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 21 °C |
0,6 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 59 % | 13 °C | 71 % | 0% | 18% | 27% | 56% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1014 hPa | 91 % | 13 °C | 100 % | 0% | 6% | 5% | 100% | |
Osupuko, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -1,0704; 34,7124
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Osupuko, Keňa. Predpoveď počasia Osupuko.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Osupuko dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Osupuko
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:36 | 18:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:38 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:14 | 19:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:50 | 19:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:25 | 19:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:38 | 28.04.2026 03:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |