Počasie Ruiru dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ruiru na 10 dní.
Sobota 2. máj
24 / 16°C
| 8.5 mm | 8 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 03:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 16 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 18:31
PO HODINÁCH
západ slnka 18:31
|
|
Predpoveď počasia Ruiru, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,3 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1015 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 64% | 0% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 19 °C 21 °C |
1,2 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1018 hPa | 89 % | 16 °C | 18 % | 0% | 17% | 7% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 24 °C 26 °C |
2,3 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 63 % | 16 °C | 26 % | 0% | 16% | 12% | 0% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
4,7 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 99 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 55% | 18% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 16 °C 18 °C |
0,2 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1015 hPa | 99 % | 16 °C | 53 % | 0% | 51% | 5% | 0% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 20 °C 22 °C |
3,9 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 81 % | 16 °C | 16 % | 0% | 15% | 7% | 0% | |
| 15:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 23 °C |
9,2 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 78 % | 17 °C | 64 % | 0% | 38% | 19% | 35% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 56% | 3% | 100% | |
Ruiru, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,7000; 37,1167
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ruiru, Keňa. Predpoveď počasia Ruiru.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ruiru dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ruiru
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 18:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 18:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:39 | 19:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:14 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 18:18 | 02.05.2026 06:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |