Počasie Rukanga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rukanga na 10 dní.
Streda 29. apríl
20 / 15°C
| 30.0 mm | 10 km/h |
| 20 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 06:26
západ slnka 18:31
PO HODINÁCH
západ slnka 18:31
|
|
Predpoveď počasia Rukanga, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 94 % | 15 °C | 100 % | 0% | 32% | 78% | 100% | |
| 01:00
00:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 96 % | 15 °C | 100 % | 0% | 61% | 86% | 100% | |
| 02:00
01:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1014 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 13% | 85% | 100% | |
| 03:00
02:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 15% | 89% | 100% | |
| 04:00
03:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 100% | |
| 05:00
04:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 4% | 91% | 100% | |
| 06:00
05:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 96 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 97% | 100% | |
| 07:00
06:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 95 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 98% | 99% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 92 % | 16 °C | 99 % | 0% | 0% | 99% | 41% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
20 °C 22 °C |
16,9 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1016 hPa | 84 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 68% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 20 °C 22 °C |
0,8 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1011 hPa | 89 % | 17 °C | 100 % | 0% | 18% | 78% | 100% | |
| 21:00
20:00
| silný dážď | 17 °C 19 °C |
12,3 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 33% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď | 16 °C 18 °C |
4,3 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1015 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 96% | 78% | 100% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,5 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 85 % | 16 °C | 83 % | 0% | 18% | 35% | 72% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 23 °C 24 °C |
4,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 61 % | 15 °C | 25 % | 0% | 18% | 8% | 6% | |
| 21:00
20:00
| silný dážď | 17 °C 19 °C |
7,2 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 47% | 41% | |
Rukanga, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,7167; 37,1167
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rukanga, Keňa. Predpoveď počasia Rukanga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rukanga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rukanga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 18:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 18:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:40 | 19:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:15 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:10 | 29.04.2026 04:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |