Počasie Rukanga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rukanga na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
21 / 16°C
| 13.5 mm | 3 km/h |
| 16 °C | 18 °C | 03:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 18:31
PO HODINÁCH
západ slnka 18:31
|
|
Predpoveď počasia Rukanga, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 16 °C 18 °C |
0,2 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1015 hPa | 99 % | 16 °C | 53 % | 0% | 51% | 5% | 0% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 20 °C 22 °C |
3,9 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 81 % | 16 °C | 16 % | 0% | 15% | 7% | 0% | |
| 15:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 23 °C |
9,2 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 78 % | 17 °C | 64 % | 0% | 38% | 19% | 35% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 56% | 3% | 100% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1015 hPa | 97 % | 14 °C | 100 % | 0% | 9% | 29% | 99% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 20 °C 22 °C |
3,5 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1017 hPa | 80 % | 16 °C | 21 % | 0% | 18% | 3% | 0% | |
| 15:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 23 °C |
7,6 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 77 % | 17 °C | 41 % | 0% | 0% | 7% | 35% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,3 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 95 % | 16 °C | 56 % | 0% | 19% | 22% | 30% | |
Rukanga, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,7167; 37,1167
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rukanga, Keňa. Predpoveď počasia Rukanga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rukanga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rukanga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 18:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 18:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:39 | 19:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:14 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 19:04 | 03.05.2026 07:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |