Počasie Sotik dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sotik na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
23 / 13°C
| 4.7 mm | 10 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 03:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 21:00 |
východ slnka 06:33
západ slnka 18:39
PO HODINÁCH
západ slnka 18:39
|
|
Predpoveď počasia Sotik, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 95 % | 13 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
1,1 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 80 % | 14 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 23 °C 24 °C |
3,6 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 57 % | 14 °C | 35 % | 0% | 2% | 19% | 19% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 92 % | 14 °C | 75 % | 0% | 3% | 2% | 74% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 13 °C | 25 % | 0% | 5% | 21% | 0% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 19 °C |
0,8 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 80 % | 14 °C | 50 % | 0% | 50% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1014 hPa | 77 % | 15 °C | 100 % | 0% | 6% | 25% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 90 % | 14 °C | 99 % | 0% | 0% | 7% | 99% | |
Sotik, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,6907; 35,1110
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sotik, Keňa. Predpoveď počasia Sotik.
Sotik - počasie v okolí - väčšie mestá
Sotik - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sotik dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sotik
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 18:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:11 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:47 | 19:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:22 | 19:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 19:12 | 03.05.2026 07:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |