Počasie Thagara dnes
Predpoveď počasia Thagara 26. apríl 2026
Večer dážď so snehom. Najvyššia teplota 1 °C. Úhrn zrážok 2,6 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 1 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Thagara, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 18:00
17:00
| dážď so snehom | 1 °C -1 °C |
0,6 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 99 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 94% | 97% | |
| 19:00
18:00
| hmla | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 99 % | 0 °C | 100 % | 53% | 100% | 63% | 94% | |
| 20:00
19:00
| zamračené | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1021 hPa | 97 % | 0 °C | 100 % | 3% | 57% | 80% | 97% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 96 % | 0 °C | 100 % | 7% | 33% | 45% | 99% | |
| 22:00
21:00
| zamračené | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1022 hPa | 96 % | 0 °C | 100 % | 2% | 71% | 51% | 99% | |
| 23:00
22:00
| zamračené | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 94 % | 0 °C | 99 % | 1% | 60% | 64% | 96% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| dážď so snehom | 0 °C -2 °C |
0,7 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 96 % | 0 °C | 100 % | 0% | 96% | 85% | 100% | |
| 01:00
00:00
| silné sneženie | 1 °C -1 °C |
1,2 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 93 % | 0 °C | 100 % | 0% | 93% | 75% | 100% | |
| 02:00
01:00
| dážď so snehom | 0 °C -2 °C |
0,6 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1020 hPa | 97 % | 0 °C | 100 % | 0% | 74% | 88% | 100% | |
| 03:00
02:00
| zamračené | 0 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 96 % | 0 °C | 100 % | 0% | 46% | 63% | 100% | |
| 04:00
03:00
| zamračené | 0 °C -2 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 95 % | 0 °C | 100 % | 0% | 39% | 32% | 100% | |
| 05:00
04:00
| oblačno | 0 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 95 % | 0 °C | 100 % | 0% | 10% | 2% | 100% | |
| 06:00
05:00
| oblačno | 0 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 95 % | 0 °C | 100 % | 0% | 2% | 9% | 100% | |
| 07:00
06:00
| oblačno | 0 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 94 % | 0 °C | 100 % | 0% | 1% | 1% | 100% | |
| 08:00
07:00
| oblačno | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 89 % | 0 °C | 100 % | 0% | 7% | 1% | 100% | |
| 09:00
08:00
| slabý dážď | 2 °C 0 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 88 % | 0 °C | 99 % | 6% | 39% | 12% | 99% | |
| 10:00
09:00
| slabý dážď | 3 °C 1 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 87 % | 0 °C | 100 % | 0% | 97% | 27% | 100% | |
| 11:00
10:00
| silný dážď so snehom |
3 °C 1 °C |
2,1 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 86 % | 1 °C | 100 % | 0% | 99% | 60% | 97% | |
| 12:00
11:00
| dážď | 2 °C 0 °C |
0,7 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 98 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 85% | 71% | |
| 13:00
12:00
| silný dážď | 3 °C 1 °C |
1,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1020 hPa | 92 % | 1 °C | 100 % | 0% | 99% | 18% | 78% | |
| 14:00
13:00
| silný dážď | 3 °C 1 °C |
1,6 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 95 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 76% | 76% | |
| 15:00
14:00
| silný dážď | 3 °C 1 °C |
1,1 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 80% | 43% | |
| 16:00
15:00
| silný dážď so snehom |
3 °C 1 °C |
2,4 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1017 hPa | 95 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 53% | 80% | |
| 17:00
16:00
| silný dážď so snehom |
2 °C 0 °C |
2,6 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 99 % | 1 °C | 100 % | 0% | 100% | 93% | 98% | |
| 18:00
17:00
| silný dážď so snehom |
1 °C -1 °C |
1,5 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 1 °C | 100 % | 0% | 99% | 73% | 99% | |
| 19:00
18:00
| silný dážď so snehom |
1 °C -1 °C |
1,2 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 99 % | 0 °C | 100 % | 82% | 100% | 33% | 100% | |
| 20:00
19:00
| dážď so snehom | 1 °C -1 °C |
0,6 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 98 % | 0 °C | 100 % | 99% | 100% | 21% | 100% | |
| 21:00
20:00
| slabý dážď so snehom |
1 °C -1 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 95 % | 0 °C | 100 % | 70% | 99% | 22% | 98% | |
| 22:00
21:00
| slabé sneženie | 1 °C -1 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 97 % | 0 °C | 100 % | 46% | 100% | 8% | 100% | |
| 23:00
22:00
| sneženie | 0 °C -2 °C |
0,4 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 95 % | 0 °C | 100 % | 17% | 89% | 17% | 100% | |
Thagara, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,3274; 37,1701
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Thagara, Keňa. Predpoveď počasia Thagara.
Thagara - počasie v okolí - väčšie mestá
Thagara - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Thagara dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Thagara
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Thagara
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 18:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 12:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 18:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:40 | 19:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:15 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:58 | 26.04.2026 02:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |