Počasie Thika dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Thika na 10 dní.
Piatok 1. máj
23 / 16°C
| 6.5 mm | 7 km/h |
| 17 °C | 19 °C | 03:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 06:26
západ slnka 18:31
PO HODINÁCH
západ slnka 18:31
|
|
Predpoveď počasia Thika, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
4,2 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 61% | 10% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 21 °C |
0,9 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 84 % | 16 °C | 74 % | 0% | 21% | 67% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 23 °C 25 °C |
1,1 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 64 % | 16 °C | 82 % | 0% | 64% | 22% | 35% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,3 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1017 hPa | 94 % | 16 °C | 52 % | 0% | 33% | 32% | 2% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,2 mm | 0.3 m/s1 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 99 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 39% | 0% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 20 °C 22 °C |
1,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 84 % | 16 °C | 50 % | 0% | 50% | 3% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 26 °C |
0,6 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 61 % | 16 °C | 14 % | 0% | 7% | 10% | 0% | |
| 21:00
20:00
| dažďové prehánky | 18 °C 20 °C |
1,1 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 93 % | 16 °C | 65 % | 0% | 60% | 9% | 6% | |
Thika, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -1,0333; 37,0693
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Thika, Keňa. Predpoveď počasia Thika.
Thika - počasie v okolí - väčšie mestá
Thika - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Thika dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 18,0 °C | 10,5 °C | 25,5 °C | 4 |
| február | 18,8 °C | 10,9 °C | 26,7 °C | 4 |
| marec | 19,4 °C | 12,1 °C | 26,8 °C | 8 |
| apríl | 19,2 °C | 13,4 °C | 25,0 °C | 15 |
| máj | 17,8 °C | 12,1 °C | 23,5 °C | 13 |
| jún | 16,3 °C | 10,0 °C | 22,5 °C | 5 |
| júl | 15,6 °C | 9,2 °C | 22,0 °C | 3 |
| august | 15,9 °C | 9,1 °C | 22,7 °C | 4 |
| september | 17,3 °C | 9,7 °C | 25,0 °C | 4 |
| október | 18,5 °C | 11,3 °C | 25,7 °C | 7 |
| november | 18,4 °C | 12,7 °C | 24,0 °C | 14 |
| december | 18,1 °C | 11,7 °C | 24,4 °C | 9 |
Astronomické informácie Thika
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 18:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 18:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:40 | 19:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:15 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:33 | 01.05.2026 05:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |