Počasie Willans Hill dnes
Predpoveď počasia Willans Hill 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 9,3 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Willans Hill, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 92 % | 12 °C | 98 % | 0% | 3% | 7% | 98% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 19 °C 20 °C |
1,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 70 % | 13 °C | 97 % | 0% | 17% | 3% | 97% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 23 °C 23 °C |
4,4 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 50 % | 12 °C | 35 % | 0% | 9% | 24% | 8% | |
| 21:00
20:00
| dažďové prehánky | 16 °C 18 °C |
3,9 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 15 °C | 82 % | 0% | 15% | 47% | 67% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 12 °C | 97 % | 0% | 18% | 28% | 96% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,4 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 76 % | 13 °C | 33 % | 0% | 31% | 2% | 0% | |
Willans Hill, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,0333; 36,1667
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Willans Hill, Keňa. Predpoveď počasia Willans Hill.
Willans Hill - počasie v okolí - väčšie mestá
Willans Hill - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Willans Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Willans Hill
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Willans Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 18:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 12:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:07 | 18:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:43 | 19:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 19:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:02 | 26.04.2026 02:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |