Počasie Zimmerman týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Zimmerman na tento a budúci týždeň.
Nedeľa 26. apríl
24 / 16°C
| 17.5 mm | 10 km/h |
| 17 °C | 19 °C | 20:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 21:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 22:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 23:00 |
východ slnka 06:27
západ slnka 18:32
PO HODINÁCH
západ slnka 18:32
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Zimmerman, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 60% | 95% | |
| 01:00
00:00
| slabý dážď | 17 °C 19 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1016 hPa | 96 % | 16 °C | 99 % | 0% | 55% | 78% | 93% | |
| 02:00
01:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
0,3 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 95 % | 16 °C | 100 % | 0% | 99% | 10% | 95% | |
| 03:00
02:00
| slabý dážď | 17 °C 19 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 94 % | 16 °C | 100 % | 0% | 99% | 25% | 100% | |
| 04:00
03:00
| slabý dážď | 17 °C 19 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1015 hPa | 94 % | 15 °C | 99 % | 0% | 96% | 16% | 55% | |
| 05:00
04:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1015 hPa | 95 % | 15 °C | 87 % | 0% | 84% | 12% | 4% | |
| 06:00
05:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1015 hPa | 96 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 5% | 9% | |
| 07:00
06:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1016 hPa | 94 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 30% | 8% | |
| 08:00
07:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 20 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 91 % | 16 °C | 55 % | 0% | 38% | 22% | 6% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 81 % | 16 °C | 72 % | 0% | 18% | 63% | 10% | |
| 10:00
09:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1017 hPa | 70 % | 15 °C | 33 % | 0% | 10% | 11% | 17% | |
| 11:00
10:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 62 % | 14 °C | 54 % | 0% | 33% | 36% | 0% | |
| 12:00
11:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 62 % | 15 °C | 35 % | 0% | 22% | 15% | 9% | |
| 13:00
12:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 58 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 35% | 35% | |
| 14:00
13:00
| dážď | 24 °C 25 °C |
0,7 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 58 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 28% | |
| 15:00
14:00
| silný dážď | 22 °C 23 °C |
2,9 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 70 % | 16 °C | 100 % | 0% | 22% | 37% | 100% | |
| 16:00
15:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
2,1 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 85 % | 17 °C | 100 % | 0% | 39% | 62% | 100% | |
| 17:00
16:00
| silný dážď | 19 °C 21 °C |
3,2 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1013 hPa | 86 % | 16 °C | 100 % | 0% | 46% | 51% | 100% | |
| 18:00
17:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
0,8 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 91 % | 16 °C | 100 % | 0% | 93% | 71% | 100% | |
| 19:00
18:00
| silný dážď | 17 °C 18 °C |
1,7 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1015 hPa | 95 % | 16 °C | 100 % | 0% | 43% | 59% | 100% | |
| 20:00
19:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
0,5 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 65% | 50% | 100% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
0,6 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 77% | 89% | 100% | |
| 22:00
21:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
0,8 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1017 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 32% | 99% | 100% | |
| 23:00
22:00
| silný dážď | 17 °C 19 °C |
3,1 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1017 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 93% | 50% | 100% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| silný dážď | 16 °C 17 °C |
1,4 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1017 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 99% | 81% | 100% | |
| 01:00
00:00
| silný dážď | 17 °C 19 °C |
1,1 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 65% | 96% | 100% | |
| 02:00
01:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
0,6 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1016 hPa | 95 % | 15 °C | 100 % | 0% | 97% | 94% | 97% | |
| 03:00
02:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
0,3 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1015 hPa | 96 % | 15 °C | 100 % | 0% | 26% | 100% | 100% | |
| 04:00
03:00
| slabý dážď | 16 °C 17 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1014 hPa | 96 % | 15 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 100% | |
| 05:00
04:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 96 % | 15 °C | 100 % | 0% | 21% | 93% | 100% | |
| 06:00
05:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 96 % | 15 °C | 100 % | 0% | 71% | 59% | 100% | |
| 07:00
06:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 96 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 28% | 100% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 91 % | 16 °C | 100 % | 0% | 99% | 28% | 100% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 84 % | 16 °C | 100 % | 0% | 92% | 18% | 99% | |
| 10:00
09:00
| slabý dážď | 20 °C 21 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1017 hPa | 77 % | 16 °C | 100 % | 0% | 36% | 28% | 100% | |
| 11:00
10:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1016 hPa | 71 % | 16 °C | 100 % | 0% | 20% | 18% | 100% | |
| 12:00
11:00
| slabý dážď | 23 °C 25 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 68 % | 16 °C | 100 % | 0% | 60% | 12% | 100% | |
| 13:00
12:00
| silný dážď | 24 °C 26 °C |
1,7 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 63 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 8% | 100% | |
| 14:00
13:00
| silný dážď | 23 °C 25 °C |
4,7 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 66 % | 16 °C | 100 % | 0% | 82% | 30% | 99% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 79 % | 17 °C | 100 % | 0% | 8% | 40% | 99% | |
| 16:00
15:00
| slabý dážď | 21 °C 23 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 74 % | 16 °C | 100 % | 0% | 7% | 30% | 100% | |
| 17:00
16:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1011 hPa | 72 % | 16 °C | 100 % | 0% | 1% | 25% | 99% | |
| 18:00
17:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
0,7 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 16 °C | 100 % | 0% | 3% | 32% | 100% | |
| 19:00
18:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 91 % | 16 °C | 100 % | 0% | 97% | 50% | 100% | |
| 20:00
19:00
| slabý dážď | 18 °C 20 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 16 °C | 100 % | 0% | 26% | 25% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 20% | 23% | 100% | |
| 22:00
21:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1016 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 6% | 20% | 100% | |
| 23:00
22:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1016 hPa | 97 % | 16 °C | 99 % | 0% | 5% | 6% | 99% | |
Zimmerman, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -1,2076; 36,8896
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Zimmerman, Keňa. Predpoveď počasia Zimmerman.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Zimmerman dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Zimmerman
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 18:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 12:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 18:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 19:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 19:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:00 | 26.04.2026 02:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |