Počasie Acaricuará dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Acaricuará na 10 dní.
Piatok 1. máj
28 / 23°C
| 20.1 mm | 8 km/h |
| 23 °C | 29 °C | 01:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 30 °C | 19:00 |
východ slnka 05:33
západ slnka 17:42
PO HODINÁCH
západ slnka 17:42
|
|
Predpoveď počasia Acaricuará, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
2,4 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1010 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 19% | 4% | 100% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
7,5 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 24% | 95% | |
| 13:00
20:00
| slabý dážď | 28 °C 33 °C |
0,8 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 75 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 4% | 28% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
9,4 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 13% | 9% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,7 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 0% | 11% | 14% | 100% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
5,9 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1014 hPa | 95 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 14% | 99% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
3,1 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 88 % | 23 °C | 100 % | 0% | 38% | 22% | 100% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 24 °C 30 °C |
1,3 mm | 0.1 m/s0 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 2% | 8% | 100% | |
Acaricuará, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 0,7000; -70,2333
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 430
Nadmorská výška: 194 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Acaricuará, Kolumbia. Predpoveď počasia Acaricuará.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Acaricuará dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Acaricuará
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:33 | 17:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:37 | 12:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 18:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 18:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 18:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:57 | 01.05.2026 05:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |