Počasie Acaricuará dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Acaricuará na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
27 / 22°C
| 24.3 mm | 4 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 01:00 | |
| 22 °C | 27 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 30 °C | 19:00 |
východ slnka 05:33
západ slnka 17:42
PO HODINÁCH
západ slnka 17:42
|
|
Predpoveď počasia Acaricuará, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
8,4 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 0% | 97% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
9,9 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 38% | 89% | 100% | |
| 13:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 33 °C |
0,8 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 84 % | 23 °C | 78 % | 0% | 49% | 20% | 48% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
5,2 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1012 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 0% | 9% | 83% | 100% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
6,5 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 0% | 44% | 60% | 100% | |
Acaricuará, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 0,7000; -70,2333
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 430
Nadmorská výška: 194 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Acaricuará, Kolumbia. Predpoveď počasia Acaricuará.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Acaricuará dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Acaricuará
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:33 | 17:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:37 | 12:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 18:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 18:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 18:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 18:30 | 03.05.2026 06:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |