Počasie Agualinda, Arauca týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Agualinda, Arauca na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
29 / 22°C
| 6.8 mm | 6 km/h |
| 22 °C | 26 °C | 01:00 | |
| 22 °C | 27 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 33 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 19:00 |
východ slnka 05:33
západ slnka 17:55
PO HODINÁCH
západ slnka 17:55
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Agualinda, Arauca, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1011 hPa | 98 % | 21 °C | 100 % | 3% | 7% | 18% | 100% | |
| 01:00
08:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
4,6 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 62% | 62% | 3% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
1,6 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 97 % | 22 °C | 88 % | 0% | 75% | 25% | 24% | |
| 13:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
0,6 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 69 % | 22 °C | 82 % | 0% | 10% | 17% | 75% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 91 % | 22 °C | 100 % | 0% | 4% | 26% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
1,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 94 % | 22 °C | 100 % | 0% | 12% | 3% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dažďové prehánky | 23 °C 27 °C |
1,8 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1010 hPa | 93 % | 21 °C | 85 % | 0% | 12% | 26% | 78% | |
| 13:00
20:00
| slabý dážď | 29 °C 34 °C |
0,5 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 70 % | 22 °C | 97 % | 0% | 3% | 17% | 96% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1008 hPa | 92 % | 23 °C | 100 % | 0% | 1% | 22% | 100% | |
Agualinda, Arauca, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 6,9930; -71,9026
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Agualinda, Arauca, Kolumbia. Predpoveď počasia Agualinda, Arauca.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Agualinda, Arauca dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Agualinda, Arauca
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:33 | 17:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:44 | 12:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:12 | 18:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 18:42 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 19:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:41 | 29.04.2026 03:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |