Počasie Agualinda, Arauca vikend
Predpoveď počasia pre mesto Agualinda, Arauca na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
26 / 23°C
| 16.1 mm | 9 km/h |
| 23 °C | 26 °C | 01:00 | |
| 25 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 13:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 19:00 |
východ slnka 05:33
západ slnka 17:56
PO HODINÁCH
západ slnka 17:56
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Agualinda, Arauca, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 80 % | 19 °C | 100 % | 0% | 3% | 3% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 25 °C 29 °C |
4,2 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 76 % | 20 °C | 100 % | 0% | 4% | 16% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 30 °C |
7,1 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1010 hPa | 79 % | 22 °C | 75 % | 0% | 42% | 29% | 37% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
4,8 mm | 0.4 m/s1 km/h východný |
1012 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 80% | 37% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 97 % | 21 °C | 100 % | 0% | 7% | 10% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
4,5 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 27% | 9% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
4,2 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1011 hPa | 90 % | 23 °C | 100 % | 0% | 62% | 50% | 100% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
7,1 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1013 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 51% | 100% | |
Agualinda, Arauca, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 6,9930; -71,9026
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Agualinda, Arauca, Kolumbia. Predpoveď počasia Agualinda, Arauca.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Agualinda, Arauca dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Agualinda, Arauca
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:33 | 17:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:44 | 12:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 18:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 18:42 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:21 | 19:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:12 | 01.05.2026 05:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |