Počasie Algarrobo, Magdalena týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Algarrobo, Magdalena na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 30. apríl
30 / 24°C
| 7.4 mm | 2 km/h |
| 25 °C | 31 °C | 01:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 13:00 | |
| 27 °C | 33 °C | 19:00 |
východ slnka 05:40
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Algarrobo, Magdalena, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 2% | 15% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
2,8 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1008 hPa | 91 % | 24 °C | 100 % | 0% | 41% | 77% | 99% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 30 °C 36 °C |
4,6 mm | 0.5 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 69 % | 24 °C | 100 % | 0% | 28% | 19% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1007 hPa | 86 % | 24 °C | 91 % | 0% | 13% | 0% | 90% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
3,2 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 0% | 11% | 10% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 25 °C 30 °C |
0,7 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1010 hPa | 91 % | 23 °C | 100 % | 0% | 44% | 4% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 30 °C 36 °C |
0,3 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 69 % | 23 °C | 100 % | 0% | 23% | 12% | 100% | |
Algarrobo, Magdalena, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 10,1869; -74,5753
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 10 042
Nadmorská výška: 51 m
Administratívna časť:
- Departamento del Magdalena, Santa Marta, Magdalena
- Chibolo, Chivolo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Algarrobo, Magdalena, Kolumbia. Predpoveď počasia Algarrobo, Magdalena.
Algarrobo, Magdalena - počasie v okolí - väčšie mestá
Algarrobo, Magdalena - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Algarrobo, Magdalena dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Algarrobo, Magdalena
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:55 | 12:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 18:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 19:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 16:39 | 30.04.2026 04:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |