Počasie Alto Magallita dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Alto Magallita na 10 dní.
Utorok 28. apríl
30 / 18°C
| 9.4 mm | 5 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Alto Magallita, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 93 % | 18 °C | 100 % | 0% | 38% | 35% | 99% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 81% | 3% | 99% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 30 °C 32 °C |
2,6 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1007 hPa | 47 % | 17 °C | 96 % | 0% | 3% | 24% | 93% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 23 °C 26 °C |
6,7 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1010 hPa | 78 % | 18 °C | 100 % | 0% | 1% | 52% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,1 mm | 0.2 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 93 % | 18 °C | 100 % | 0% | 18% | 31% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,1 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 18 °C | 100 % | 0% | 43% | 7% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 29 °C 31 °C |
1,5 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 49 % | 17 °C | 89 % | 0% | 0% | 18% | 86% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 23 °C 26 °C |
5,2 mm | 0.6 m/s2 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 79 % | 18 °C | 96 % | 0% | 18% | 26% | 94% | |
Alto Magallita, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 5,9500; -75,8333
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 1054 m
Administratívna časť:
- Departamento de Antioquia, Medellín
- Venecia, Venecia, Departamento de Antioquia
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Alto Magallita, Kolumbia. Predpoveď počasia Alto Magallita.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Alto Magallita dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Alto Magallita
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:51 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:00 | 12:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 18:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 19:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:12 | 28.04.2026 03:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |