Počasie Bellavista dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Bellavista na 10 dní.
Piatok 1. máj
19 / 11°C
| 0.9 mm | 14 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 07:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 13:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 19:00 |
východ slnka 05:44
západ slnka 18:02
PO HODINÁCH
západ slnka 18:02
|
|
Predpoveď počasia Bellavista, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 93 % | 10 °C | 100 % | 0% | 71% | 7% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,4 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 10 °C | 95 % | 0% | 42% | 0% | 93% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,2 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 59 % | 10 °C | 99 % | 0% | 14% | 20% | 99% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 84 % | 11 °C | 100 % | 0% | 11% | 14% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 92 % | 10 °C | 100 % | 0% | 36% | 85% | 100% | |
| 07:00
14:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,5 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 87 % | 10 °C | 16 % | 0% | 10% | 2% | 5% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,2 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 59 % | 10 °C | 48 % | 0% | 12% | 36% | 9% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 80 % | 10 °C | 93 % | 0% | 7% | 24% | 91% | |
Bellavista, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 4,6599; -74,0506
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 2603 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bellavista, Kolumbia. Predpoveď počasia Bellavista.
Bellavista - počasie v okolí - väčšie mestá
Bellavista - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bellavista dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bellavista
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:44 | 18:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:53 | 12:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 18:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 18:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 19:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:18 | 01.05.2026 05:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |