Počasie Granada, Cundinamarca dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Granada, Cundinamarca na 10 dní.
Piatok 1. máj
23 / 16°C
| 9.1 mm | 6 km/h |
| 17 °C | 19 °C | 01:00 | |
| 16 °C | 18 °C | 07:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 21 °C | 19:00 |
východ slnka 05:46
západ slnka 18:04
PO HODINÁCH
západ slnka 18:04
|
|
Predpoveď počasia Granada, Cundinamarca, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,2 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 16 °C | 100 % | 0% | 82% | 1% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,3 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 15 °C | 96 % | 0% | 61% | 2% | 88% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
23 °C 25 °C |
5,8 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1009 hPa | 69 % | 17 °C | 85 % | 0% | 9% | 10% | 82% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
2,8 mm | 0.5 m/s2 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 17 °C | 100 % | 0% | 3% | 26% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,2 mm | 0.4 m/s1 km/h východný |
1013 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 57% | 48% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 19 °C |
0,6 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1012 hPa | 96 % | 16 °C | 44 % | 0% | 37% | 7% | 1% | |
| 13:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 25 °C |
0,5 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 67 % | 17 °C | 59 % | 0% | 6% | 16% | 50% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
2,3 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1011 hPa | 90 % | 16 °C | 100 % | 0% | 7% | 35% | 100% | |
Granada, Cundinamarca, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 5,0667; -74,5667
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 1 100
Nadmorská výška: 1584 m
Administratívna časť:
- Departamento de Cundinamarca, Girardot, Cundinamarca
- Guaduas, Guaduas, Cundinamarca
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Granada, Cundinamarca, Kolumbia. Predpoveď počasia Granada, Cundinamarca.
Granada, Cundinamarca - počasie v okolí - väčšie mestá
Granada, Cundinamarca - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Granada, Cundinamarca dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Granada, Cundinamarca
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 18:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:55 | 12:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 18:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 18:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 19:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:20 | 01.05.2026 05:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |