Počasie Granada, Cundinamarca pozajtra
| 19 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 15:00 |
východ slnka 05:46
západ slnka 18:04
PO HODINÁCH
západ slnka 18:04
Predpoveď počasia Granada, Cundinamarca 28. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie silné dažďové prehánky, večer spočiatku silné dažďové prehánky, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 28,6 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 15 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Granada, Cundinamarca, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 15 °C | 89 % | 7% | 22% | 39% | 81% | |
| 01:00
08:00
| dážď | 16 °C 18 °C |
0,3 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 15 °C | 96 % | 7% | 14% | 40% | 93% | |
| 02:00
09:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
0,8 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1013 hPa | 98 % | 15 °C | 99 % | 39% | 68% | 64% | 90% | |
| 03:00
10:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
0,6 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 50% | 53% | 85% | 92% | |
| 04:00
11:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
0,3 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 15 °C | 99 % | 49% | 67% | 55% | 96% | |
| 05:00
12:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
0,3 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 99 % | 15 °C | 100 % | 74% | 82% | 42% | 96% | |
| 06:00
13:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 14 °C | 97 % | 12% | 32% | 32% | 93% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1014 hPa | 95 % | 15 °C | 82 % | 0% | 9% | 22% | 75% | |
| 08:00
15:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 90 % | 16 °C | 66 % | 0% | 10% | 5% | 60% | |
| 09:00
16:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 80 % | 15 °C | 80 % | 0% | 75% | 7% | 24% | |
| 10:00
17:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 75 % | 15 °C | 71 % | 0% | 70% | 5% | 2% | |
| 11:00
18:00
| dažďové prehánky | 22 °C 24 °C |
0,8 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 71 % | 16 °C | 27 % | 0% | 25% | 7% | 1% | |
| 12:00
19:00
| silné dažďové prehánky |
22 °C 24 °C |
1,5 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 73 % | 16 °C | 53 % | 0% | 40% | 20% | 15% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 21 °C 23 °C |
0,3 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 77 % | 17 °C | 52 % | 0% | 36% | 21% | 32% | |
| 14:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 24 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1009 hPa | 73 % | 17 °C | 35 % | 0% | 18% | 15% | 16% | |
| 15:00
22:00
| silné dažďové prehánky |
22 °C 24 °C |
4,3 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 74 % | 17 °C | 71 % | 0% | 46% | 4% | 43% | |
| 16:00
23:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
0,3 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1008 hPa | 87 % | 17 °C | 86 % | 0% | 50% | 16% | 70% | |
| 17:00
00:00
| silný dážď | 19 °C 21 °C |
1,4 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 87 % | 16 °C | 93 % | 0% | 21% | 25% | 91% | |
| 18:00
01:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
4,9 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 93 % | 16 °C | 100 % | 0% | 31% | 40% | 100% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 17 °C 19 °C |
12,2 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 38% | 68% | 25% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,3 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 15 °C | 100 % | 0% | 43% | 23% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
1,5 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 95 % | 15 °C | 98 % | 0% | 94% | 3% | 67% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 22 °C 24 °C |
2,7 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 73 % | 16 °C | 96 % | 0% | 25% | 28% | 94% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
4,1 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 92 % | 16 °C | 100 % | 0% | 60% | 60% | 99% | |
Granada, Cundinamarca, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 5,0667; -74,5667
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 1 100
Nadmorská výška: 1584 m
Administratívna časť:
- Departamento de Cundinamarca, Girardot, Cundinamarca
- Guaduas, Guaduas, Cundinamarca
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Granada, Cundinamarca, Kolumbia. Predpoveď počasia Granada, Cundinamarca.
Granada, Cundinamarca - počasie v okolí - väčšie mestá
Granada, Cundinamarca - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Granada, Cundinamarca dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Granada, Cundinamarca
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 18:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:55 | 12:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 18:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 18:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 19:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:07 | 28.04.2026 03:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |