Počasie Gramalote, Córdoba dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Gramalote, Córdoba na 10 dní.
Piatok 22. máj
30 / 25°C
| 9.9 mm | 5 km/h |
| 25 °C | 32 °C | 01:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 37 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 19:00 |
východ slnka 05:44
západ slnka 18:17
PO HODINÁCH
západ slnka 18:17
|
|
Predpoveď počasia Gramalote, Córdoba, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,8 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 97 % | 24 °C | 99 % | 0% | 33% | 10% | 98% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 61% | 4% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 30 °C 36 °C |
8,6 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 74 % | 25 °C | 100 % | 0% | 9% | 11% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,4 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 0% | 89% | 21% | 97% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,2 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 97 % | 24 °C | 99 % | 0% | 19% | 61% | 99% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,3 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 94 % | 24 °C | 70 % | 0% | 20% | 1% | 61% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
32 °C 38 °C |
7,1 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 67 % | 25 °C | 18 % | 0% | 14% | 3% | 4% | |
| 19:00
02:00
| slabý dážď | 26 °C 32 °C |
0,8 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 95 % | 25 °C | 100 % | 0% | 11% | 0% | 100% | |
Gramalote, Córdoba, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 8,2497; -76,0522
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 39 m
Administratívna časť:
- Departamento de Córdoba, Monteria
- Tierralta, Tierralta, Córdoba
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gramalote, Córdoba, Kolumbia. Predpoveď počasia Gramalote, Córdoba.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gramalote, Córdoba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gramalote, Córdoba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:44 | 18:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:00 | 12:32 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:21 | 18:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 19:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 19:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:32 | 23.05.2026 00:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |