Počasie Gramalote, Córdoba týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Gramalote, Córdoba na tento a budúci týždeň.
Streda 20. máj
30 / 26°C
| 12.3 mm | 4 km/h |
| 26 °C | 32 °C | 01:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 37 °C | 13:00 | |
| 27 °C | 33 °C | 19:00 |
východ slnka 05:44
západ slnka 18:16
PO HODINÁCH
západ slnka 18:16
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gramalote, Córdoba, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
4,8 mm | 0.2 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 0% | 93% | 99% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
1,6 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1010 hPa | 94 % | 24 °C | 97 % | 0% | 0% | 3% | 97% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 30 °C 36 °C |
3,8 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1008 hPa | 75 % | 25 °C | 71 % | 0% | 3% | 10% | 68% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 27 °C 34 °C |
2,1 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1009 hPa | 92 % | 25 °C | 100 % | 0% | 39% | 50% | 99% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 26 °C 33 °C |
0,2 mm | 0.2 m/s1 km/h východný |
1009 hPa | 97 % | 25 °C | 99 % | 0% | 15% | 46% | 99% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,6 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1011 hPa | 97 % | 24 °C | 96 % | 0% | 53% | 10% | 87% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 32 °C 38 °C |
5,2 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 66 % | 24 °C | 99 % | 0% | 7% | 10% | 99% | |
| 19:00
02:00
| slabý dážď | 26 °C 32 °C |
0,7 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 95 % | 25 °C | 100 % | 0% | 18% | 21% | 100% | |
Gramalote, Córdoba, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 8,2497; -76,0522
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 39 m
Administratívna časť:
- Departamento de Córdoba, Monteria
- Tierralta, Tierralta, Córdoba
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gramalote, Córdoba, Kolumbia. Predpoveď počasia Gramalote, Córdoba.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gramalote, Córdoba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gramalote, Córdoba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:44 | 18:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:00 | 12:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 18:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 19:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 19:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:36 | 20.05.2026 22:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |