Počasie Isla Pilato dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Isla Pilato na 10 dní.
Utorok 19. máj
34 / 25°C
| 16.8 mm | 5 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Isla Pilato, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 25 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
| 01:00
08:00
| zamračené | 26 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1010 hPa | 97 % | 25 °C | 99 % | 0% | 3% | 37% | 99% | |
| 02:00
09:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1009 hPa | 98 % | 25 °C | 100 % | 0% | 21% | 93% | 99% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 99 % | 24 °C | 98 % | 0% | 25% | 3% | 98% | |
| 04:00
11:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 99 % | 24 °C | 63 % | 0% | 27% | 28% | 47% | |
| 05:00
12:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1008 hPa | 99 % | 24 °C | 98 % | 4% | 28% | 84% | 96% | |
| 06:00
13:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1008 hPa | 99 % | 24 °C | 66 % | 19% | 35% | 29% | 39% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 95 % | 25 °C | 81 % | 18% | 57% | 14% | 54% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
34 °C 40 °C |
7,9 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 58 % | 24 °C | 55 % | 0% | 7% | 11% | 48% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
8,8 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1009 hPa | 98 % | 25 °C | 100 % | 0% | 91% | 33% | 96% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
4,1 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 99 % | 0% | 2% | 34% | 99% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,3 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 86 % | 0% | 49% | 14% | 73% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
33 °C 39 °C |
18,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1007 hPa | 62 % | 24 °C | 43 % | 0% | 11% | 18% | 25% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
3,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 0% | 20% | 89% | 100% | |
Isla Pilato, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 7,7599; -74,7882
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Isla Pilato, Kolumbia. Predpoveď počasia Isla Pilato.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Isla Pilato dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Isla Pilato
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:55 | 12:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:52 | 18:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:26 | 19:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:27 | 19.05.2026 21:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |