Počasie Isla Pilato dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Isla Pilato na 10 dní.
Streda 20. máj
33 / 25°C
| 25.4 mm | 8 km/h |
| 25 °C | 30 °C | 01:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 07:00 | |
| 33 °C | 38 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 05:40
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
|
|
Predpoveď počasia Isla Pilato, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
4,1 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 99 % | 0% | 2% | 34% | 99% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,3 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 86 % | 0% | 49% | 14% | 73% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
33 °C 39 °C |
18,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1007 hPa | 62 % | 24 °C | 43 % | 0% | 11% | 18% | 25% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
3,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 0% | 20% | 89% | 100% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 99 % | 24 °C | 98 % | 0% | 3% | 0% | 98% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1011 hPa | 95 % | 24 °C | 89 % | 0% | 60% | 0% | 71% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 33 °C 38 °C |
2,1 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 56 % | 23 °C | 89 % | 0% | 9% | 10% | 87% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 27 °C 34 °C |
2,1 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 97 % | 26 °C | 97 % | 0% | 1% | 4% | 97% | |
Isla Pilato, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 7,7599; -74,7882
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Isla Pilato, Kolumbia. Predpoveď počasia Isla Pilato.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Isla Pilato dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Isla Pilato
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:55 | 12:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:52 | 18:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:25 | 19:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:32 | 20.05.2026 22:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |