Počasie La Cooperativa týždeň
Predpoveď počasia pre mesto La Cooperativa na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
28 / 22°C
| 3.4 mm | 10 km/h |
| 22 °C | 26 °C | 01:00 | |
| 22 °C | 27 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 05:44
západ slnka 17:58
PO HODINÁCH
západ slnka 17:58
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Cooperativa, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1012 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 28% | 12% | 100% | |
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,7 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 21 °C | 100 % | 0% | 14% | 16% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
1,1 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 96% | 61% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
1,1 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 76 % | 23 °C | 41 % | 0% | 12% | 2% | 32% | |
| 19:00
02:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,5 mm | 0.4 m/s1 km/h severozápadný |
1008 hPa | 92 % | 23 °C | 99 % | 0% | 3% | 9% | 99% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,7 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 76% | 30% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,9 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 94 % | 21 °C | 97 % | 0% | 39% | 40% | 94% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,3 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 75 % | 23 °C | 90 % | 0% | 72% | 13% | 66% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 25 °C 30 °C |
8,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 88 % | 23 °C | 99 % | 0% | 7% | 33% | 99% | |
La Cooperativa, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 3,3874; -73,6028
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 262 m
Administratívna časť:
- Departamento del Meta, Villavicencio, Meta
- Fuente de Oro, Fuente de Oro
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Cooperativa, Kolumbia. Predpoveď počasia La Cooperativa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Cooperativa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Cooperativa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:44 | 17:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:51 | 12:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 18:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 18:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 19:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:47 | 29.04.2026 04:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |