Počasie La Cooperativa zajtra
| 25 °C | 29 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 21:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 17:59
PO HODINÁCH
západ slnka 17:59
Predpoveď počasia La Cooperativa 27. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie slabý dážď, poludnie spočiatku slabý dážď, neskoršie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 16,7 mm. V noci najnižšia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 14,6 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Cooperativa, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1012 hPa | 96 % | 22 °C | 99 % | 0% | 7% | 66% | 96% | |
| 01:00
08:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
0,4 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1011 hPa | 97 % | 22 °C | 86 % | 0% | 1% | 24% | 82% | |
| 02:00
09:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,2 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 21 °C | 99 % | 0% | 27% | 35% | 98% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 21 °C | 99 % | 0% | 25% | 46% | 97% | |
| 04:00
11:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 21 °C | 98 % | 0% | 26% | 32% | 98% | |
| 05:00
12:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
1,1 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 97 % | 21 °C | 100 % | 0% | 65% | 69% | 97% | |
| 06:00
13:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 21 °C | 94 % | 0% | 30% | 47% | 88% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1013 hPa | 92 % | 21 °C | 96 % | 0% | 53% | 3% | 90% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1014 hPa | 87 % | 21 °C | 98 % | 0% | 97% | 10% | 29% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 83 % | 22 °C | 99 % | 0% | 99% | 9% | 8% | |
| 10:00
17:00
| slabý dážď | 26 °C 30 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 80 % | 22 °C | 93 % | 0% | 92% | 1% | 3% | |
| 11:00
18:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 78 % | 23 °C | 89 % | 0% | 86% | 1% | 32% | |
| 12:00
19:00
| slabý dážď | 28 °C 33 °C |
0,1 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 76 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 4% | 7% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 74 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 20% | |
| 14:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 32 °C |
0,2 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 73 % | 22 °C | 58 % | 0% | 35% | 12% | 32% | |
| 15:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 32 °C |
0,1 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 72 % | 22 °C | 56 % | 0% | 13% | 7% | 45% | |
| 16:00
23:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 70 % | 22 °C | 65 % | 0% | 16% | 13% | 56% | |
| 17:00
00:00
| silné dažďové prehánky |
27 °C 31 °C |
1,1 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 76 % | 22 °C | 64 % | 0% | 10% | 16% | 52% | |
| 18:00
01:00
| dažďové prehánky | 25 °C 30 °C |
0,4 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1009 hPa | 90 % | 23 °C | 85 % | 0% | 9% | 50% | 69% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1010 hPa | 91 % | 23 °C | 98 % | 0% | 9% | 28% | 97% | |
| 20:00
03:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 92 % | 23 °C | 99 % | 0% | 10% | 14% | 98% | |
| 21:00
04:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
4,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 94 % | 22 °C | 99 % | 0% | 12% | 18% | 99% | |
| 22:00
05:00
| silný dážď | 23 °C 27 °C |
6,3 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 97% | 35% | 99% | |
| 23:00
06:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
0,5 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 83% | 47% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
1,4 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 57% | 47% | 100% | |
| 01:00
08:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
4,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1012 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 50% | 37% | 100% | |
| 02:00
09:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
0,3 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1012 hPa | 97 % | 21 °C | 100 % | 0% | 65% | 30% | 100% | |
| 03:00
10:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
8,2 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 71% | 32% | 100% | |
| 04:00
11:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
1,5 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1012 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 91% | 48% | 96% | |
| 05:00
12:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
0,5 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1012 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 10% | 69% | 100% | |
| 06:00
13:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 26 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 97 % | 21 °C | 81 % | 0% | 17% | 47% | 70% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 95 % | 21 °C | 54 % | 0% | 21% | 26% | 26% | |
| 08:00
15:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 28 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1014 hPa | 89 % | 21 °C | 46 % | 0% | 13% | 16% | 29% | |
| 09:00
16:00
| slabý dážď | 25 °C 29 °C |
0,2 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 83 % | 22 °C | 89 % | 0% | 24% | 70% | 53% | |
| 10:00
17:00
| dážď | 25 °C 29 °C |
0,3 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 84 % | 22 °C | 99 % | 0% | 96% | 70% | 43% | |
| 11:00
18:00
| dažďové prehánky | 26 °C 30 °C |
0,3 mm | 3.8 m/s14 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 81 % | 22 °C | 57 % | 0% | 45% | 12% | 11% | |
| 12:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
0,1 mm | 4.1 m/s15 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 77 % | 23 °C | 81 % | 0% | 73% | 5% | 21% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 75 % | 23 °C | 68 % | 0% | 57% | 3% | 22% | |
| 14:00
21:00
| dážď | 28 °C 32 °C |
0,8 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 73 % | 22 °C | 94 % | 0% | 92% | 7% | 26% | |
| 15:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 31 °C |
0,2 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 78 % | 22 °C | 59 % | 0% | 29% | 17% | 36% | |
| 16:00
23:00
| silné dažďové prehánky |
27 °C 32 °C |
1,1 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1008 hPa | 81 % | 23 °C | 57 % | 0% | 9% | 7% | 51% | |
| 17:00
00:00
| dažďové prehánky | 26 °C 31 °C |
0,9 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 84 % | 22 °C | 85 % | 0% | 30% | 10% | 79% | |
| 18:00
01:00
| silný dážď | 24 °C 28 °C |
2,3 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 90 % | 22 °C | 93 % | 0% | 50% | 37% | 82% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 22 °C | 97 % | 0% | 5% | 14% | 96% | |
| 20:00
03:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 22 °C | 100 % | 0% | 7% | 23% | 100% | |
| 21:00
04:00
| silné dažďové prehánky |
23 °C 27 °C |
2,3 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 12% | 6% | 100% | |
| 22:00
05:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
2,6 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 61% | 38% | 100% | |
| 23:00
06:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,2 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 21 °C | 100 % | 0% | 74% | 41% | 100% | |
La Cooperativa, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 3,3874; -73,6028
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 262 m
Administratívna časť:
- Departamento del Meta, Villavicencio, Meta
- Fuente de Oro, Fuente de Oro
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Cooperativa, Kolumbia. Predpoveď počasia La Cooperativa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Cooperativa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Cooperativa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 17:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:52 | 12:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 18:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 18:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 19:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:19 | 27.04.2026 02:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |