Počasie Pachongo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Pachongo na 10 dní.
Piatok 1. máj
14 / 10°C
| 5.0 mm | 15 km/h |
| 10 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 07:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 13:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 19:00 |
východ slnka 05:48
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
|
|
Predpoveď počasia Pachongo, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 98 % | 9 °C | 97 % | 0% | 80% | 1% | 89% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 11 °C 11 °C |
4,5 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 91 % | 9 °C | 97 % | 0% | 11% | 3% | 96% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 11 °C | 100 % | 0% | 18% | 38% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,3 mm | 0.5 m/s2 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 19% | 2% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 0% | 38% | 96% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
2,3 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 81 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 18 °C 18 °C |
9,5 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 63 % | 11 °C | 91 % | 0% | 21% | 18% | 87% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 91 % | 10 °C | 100 % | 0% | 1% | 3% | 100% | |
Pachongo, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 6,8675; -75,5647
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 2852 m
Administratívna časť:
- Departamento de Antioquia, Medellín
- Yarumal, Yarumal, Departamento de Antioquia
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pachongo, Kolumbia. Predpoveď počasia Pachongo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pachongo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pachongo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 12:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 18:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 19:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:27 | 01.05.2026 05:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |