Počasie Pachongo zajtra
| 14 °C | 14 °C | 09:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 12:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 15:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 21:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
Predpoveď počasia Pachongo 27. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie hmla. Najvyššia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 8,5 mm. V noci najnižšia teplota 8 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pachongo, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 10 °C | 99 % | 3% | 52% | 29% | 96% | |
| 01:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1017 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 7% | 73% | 46% | 100% | |
| 02:00
09:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 2% | 46% | 30% | 99% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1016 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 20% | 47% | 71% | 98% | |
| 04:00
11:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 3% | 20% | 53% | 100% | |
| 05:00
12:00
| zamračené | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1017 hPa | 99 % | 8 °C | 89 % | 12% | 39% | 32% | 76% | |
| 06:00
13:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 98 % | 8 °C | 98 % | 16% | 47% | 38% | 95% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 98 % | 10 °C | 94 % | 1% | 19% | 50% | 91% | |
| 08:00
15:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 84 % | 10 °C | 64 % | 0% | 10% | 43% | 31% | |
| 09:00
16:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 14 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1018 hPa | 75 % | 10 °C | 40 % | 0% | 24% | 24% | 3% | |
| 10:00
17:00
| dažďové prehánky | 16 °C 16 °C |
0,4 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1017 hPa | 71 % | 10 °C | 60 % | 0% | 27% | 35% | 18% | |
| 11:00
18:00
| dažďové prehánky | 16 °C 16 °C |
0,6 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1017 hPa | 72 % | 10 °C | 74 % | 0% | 35% | 25% | 47% | |
| 12:00
19:00
| slabý dážď | 15 °C 15 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1017 hPa | 76 % | 10 °C | 93 % | 0% | 71% | 49% | 66% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
0,7 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1015 hPa | 71 % | 10 °C | 95 % | 0% | 57% | 36% | 85% | |
| 14:00
21:00
| silný dážď | 15 °C 15 °C |
4,9 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1014 hPa | 75 % | 11 °C | 100 % | 0% | 64% | 57% | 100% | |
| 15:00
22:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
0,9 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 87 % | 11 °C | 100 % | 0% | 45% | 83% | 100% | |
| 16:00
23:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1015 hPa | 90 % | 11 °C | 100 % | 0% | 31% | 16% | 100% | |
| 17:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
13 °C 13 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1015 hPa | 90 % | 11 °C | 100 % | 0% | 10% | 6% | 100% | |
| 18:00
01:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 95 % | 11 °C | 100 % | 0% | 27% | 25% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 96 % | 10 °C | 100 % | 8% | 30% | 28% | 100% | |
| 20:00
03:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 11% | 21% | 50% | 100% | |
| 21:00
04:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1018 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 13% | 18% | 5% | 99% | |
| 22:00
05:00
| hmla | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1018 hPa | 99 % | 9 °C | 94 % | 40% | 48% | 1% | 85% | |
| 23:00
06:00
| hmla | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 99 % | 8 °C | 99 % | 78% | 78% | 17% | 98% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 100% | 99% | 18% | 75% | |
| 01:00
08:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1018 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 100% | 99% | 18% | 86% | |
| 02:00
09:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1016 hPa | 99 % | 8 °C | 85 % | 62% | 68% | 17% | 63% | |
| 03:00
10:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1016 hPa | 99 % | 7 °C | 82 % | 71% | 79% | 7% | 15% | |
| 04:00
11:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 97 % | 7 °C | 65 % | 14% | 20% | 46% | 20% | |
| 05:00
12:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 98 % | 7 °C | 68 % | 36% | 39% | 24% | 35% | |
| 06:00
13:00
| hmla | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1017 hPa | 99 % | 6 °C | 93 % | 60% | 62% | 36% | 73% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 10 °C 10 °C |
3,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 99 % | 9 °C | 90 % | 75% | 73% | 6% | 62% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 17 °C 17 °C |
11,4 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 70 % | 11 °C | 100 % | 0% | 92% | 12% | 92% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 10 °C | 99 % | 0% | 16% | 3% | 99% | |
Pachongo, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 6,8675; -75,5647
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 2852 m
Administratívna časť:
- Departamento de Antioquia, Medellín
- Yarumal, Yarumal, Departamento de Antioquia
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pachongo, Kolumbia. Predpoveď počasia Pachongo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pachongo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pachongo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 12:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 18:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 19:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:25 | 27.04.2026 02:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |