Počasie San Nicolás dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Nicolás na 10 dní.
Streda 20. máj
24 / 18°C
| 9.4 mm | 5 km/h |
| 18 °C | 20 °C | 01:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 07:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 13:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 19:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 18:12
PO HODINÁCH
západ slnka 18:12
|
|
Predpoveď počasia San Nicolás, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 16 °C | 75 % | 0% | 11% | 4% | 71% | |
| 07:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
19 °C 21 °C |
6,3 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 84 % | 16 °C | 25 % | 0% | 15% | 4% | 7% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 27 °C |
3,1 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 76 % | 19 °C | 75 % | 0% | 25% | 12% | 66% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.0 m/s0 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 95 % | 19 °C | 96 % | 0% | 57% | 6% | 93% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,2 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 94 % | 17 °C | 95 % | 0% | 68% | 16% | 78% | |
| 07:00
14:00
| dažďové prehánky | 18 °C 20 °C |
1,1 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 96 % | 17 °C | 75 % | 0% | 2% | 14% | 70% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 24 °C 27 °C |
9,1 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1013 hPa | 76 % | 19 °C | 93 % | 0% | 42% | 39% | 85% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,5 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1015 hPa | 99 % | 19 °C | 99 % | 0% | 69% | 15% | 97% | |
San Nicolás, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 1,1912; -77,5200
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 2071 m
Administratívna časť:
- Departamento de Nariño, Pasto
- Guaitarilla, Guaitarilla, Narino
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Nicolás, Kolumbia. Predpoveď počasia San Nicolás.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Nicolás dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Nicolás
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 18:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:06 | 12:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 18:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 18:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 19:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:56 | 20.05.2026 22:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |