Počasie Tajamar dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tajamar na 10 dní.
Piatok 1. máj
21 / 12°C
| 1.0 mm | 12 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 01:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 13:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 19:00 |
východ slnka 05:39
západ slnka 17:59
PO HODINÁCH
západ slnka 17:59
|
|
Predpoveď počasia Tajamar, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 89 % | 10 °C | 100 % | 0% | 10% | 10% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,5 mm | 0.5 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 81 % | 10 °C | 89 % | 0% | 10% | 3% | 88% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,2 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 55 % | 11 °C | 48 % | 0% | 14% | 6% | 35% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,3 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 79 % | 11 °C | 100 % | 0% | 12% | 30% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 91 % | 11 °C | 100 % | 0% | 10% | 10% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,6 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 79 % | 10 °C | 100 % | 0% | 13% | 3% | 100% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 58 % | 11 °C | 56 % | 0% | 25% | 7% | 38% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,4 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 79 % | 11 °C | 100 % | 0% | 2% | 4% | 100% | |
Tajamar, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 5,6500; -73,0667
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 2972 m
Administratívna časť:
- Departamento de Boyacá, Tunja, Boyacá
- Firavitoba, Firavitoba
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tajamar, Kolumbia. Predpoveď počasia Tajamar.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tajamar dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tajamar
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:39 | 17:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:49 | 12:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 18:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 18:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:27 | 19:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:15 | 01.05.2026 05:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |