Počasie Tajamar pozajtra
Predpoveď počasia Tajamar 28. apríl 2026
Cez deň ráno slabý dážď, dopoludnie slabé dažďové prehánky, poludnie spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 6,1 mm. V noci najnižšia teplota 11 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tajamar, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| slabý dážď | 13 °C 14 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 94 % | 12 °C | 98 % | 0% | 96% | 33% | 36% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 98 % | 12 °C | 58 % | 0% | 16% | 30% | 29% | |
| 02:00
09:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1018 hPa | 99 % | 11 °C | 78 % | 41% | 66% | 17% | 41% | |
| 03:00
10:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
0,8 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 97 % | 11 °C | 88 % | 0% | 35% | 15% | 79% | |
| 04:00
11:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 96 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 38% | 95% | |
| 05:00
12:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 11 °C | 93 % | 3% | 30% | 29% | 85% | |
| 06:00
13:00
| hmla | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 97 % | 10 °C | 99 % | 35% | 66% | 36% | 92% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 90 % | 12 °C | 89 % | 1% | 7% | 23% | 87% | |
| 08:00
15:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 78 % | 12 °C | 43 % | 0% | 21% | 10% | 24% | |
| 09:00
16:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1019 hPa | 68 % | 11 °C | 47 % | 0% | 18% | 22% | 23% | |
| 10:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 19 °C |
0,2 mm | 4.4 m/s16 km/h východný |
1018 hPa | 62 % | 11 °C | 32 % | 0% | 18% | 27% | 0% | |
| 11:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 20 °C |
0,2 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1016 hPa | 61 % | 12 °C | 37 % | 0% | 22% | 27% | 5% | |
| 12:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 20 °C |
0,1 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 63 % | 12 °C | 46 % | 0% | 10% | 25% | 25% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 20 °C 20 °C |
4,3 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1014 hPa | 66 % | 13 °C | 62 % | 0% | 3% | 23% | 50% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,3 mm | 0.3 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 89 % | 13 °C | 100 % | 0% | 9% | 10% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 96 % | 10 °C | 100 % | 0% | 89% | 3% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 85 % | 11 °C | 100 % | 0% | 11% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 56 % | 10 °C | 100 % | 0% | 38% | 10% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 82 % | 11 °C | 100 % | 0% | 1% | 18% | 100% | |
Tajamar, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 5,6500; -73,0667
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 2972 m
Administratívna časť:
- Departamento de Boyacá, Tunja, Boyacá
- Firavitoba, Firavitoba
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tajamar, Kolumbia. Predpoveď počasia Tajamar.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tajamar dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tajamar
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 17:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:49 | 12:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 18:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 18:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 19:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:01 | 28.04.2026 03:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |