Počasie Talaigua Viejo pozajtra
Predpoveď počasia Talaigua Viejo 28. apríl 2026
Cez deň ráno zamračené, dopoludnie sa oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie slabý dážď. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 5,6 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Talaigua Viejo, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 91 % | 23 °C | 100 % | 0% | 45% | 16% | 99% | |
| 01:00
08:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 43% | 32% | 100% | |
| 02:00
09:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 0% | 18% | 22% | 99% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 95 % | 23 °C | 99 % | 0% | 10% | 18% | 99% | |
| 04:00
11:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 16% | 8% | 100% | |
| 05:00
12:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 93 % | 23 °C | 94 % | 0% | 78% | 2% | 85% | |
| 06:00
13:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 92 % | 23 °C | 98 % | 0% | 91% | 4% | 72% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 89 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 52% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 83 % | 23 °C | 99 % | 0% | 99% | 1% | 20% | |
| 09:00
16:00
| slabý dážď | 28 °C 33 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 77 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 20% | |
| 10:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1012 hPa | 72 % | 23 °C | 33 % | 0% | 31% | 3% | 3% | |
| 11:00
18:00
| polojasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 67 % | 23 °C | 32 % | 0% | 25% | 5% | 6% | |
| 12:00
19:00
| polojasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1010 hPa | 64 % | 23 °C | 28 % | 0% | 16% | 4% | 14% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 32 °C 37 °C |
4,1 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 62 % | 23 °C | 22 % | 0% | 10% | 3% | 12% | |
| 19:00
02:00
| slabý dážď | 26 °C 32 °C |
0,9 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 92 % | 24 °C | 100 % | 0% | 7% | 20% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 95 % | 24 °C | 70 % | 0% | 10% | 3% | 65% | |
| 07:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 30 °C |
0,7 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 91 % | 23 °C | 84 % | 0% | 78% | 4% | 26% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 32 °C 37 °C |
4,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 58 % | 23 °C | 89 % | 0% | 19% | 12% | 85% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1007 hPa | 92 % | 24 °C | 100 % | 0% | 27% | 26% | 100% | |
Talaigua Viejo, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 9,3121; -74,5854
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 6 217
Nadmorská výška: 20 m
Administratívna časť:
- Departamento de Bolívar, Cartagena
- Talaigua Nuevo, Talaigua Nuevo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Talaigua Viejo, Kolumbia. Predpoveď počasia Talaigua Viejo.
Talaigua Viejo - počasie v okolí - väčšie mestá
Talaigua Viejo - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Talaigua Viejo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Talaigua Viejo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:42 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:55 | 12:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:20 | 18:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 18:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 19:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:07 | 28.04.2026 03:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |