Počasie Cerro San Miguel pozajtra
Predpoveď počasia Cerro San Miguel 28. apríl 2026
Cez deň oblačno, poludnie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 1,8 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 11 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro San Miguel, Kostarika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1014 hPa | 92 % | 11 °C | 41 % | 0% | 39% | 1% | 2% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,4 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 88 % | 11 °C | 71 % | 0% | 9% | 0% | 68% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 21 °C 21 °C |
1,4 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 57 % | 12 °C | 39 % | 0% | 10% | 33% | 3% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 12 °C | 58 % | 0% | 50% | 14% | 7% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 82 % | 9 °C | 36 % | 0% | 32% | 0% | 5% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 81 % | 8 °C | 52 % | 0% | 0% | 0% | 52% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 22 °C |
1,7 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 57 % | 12 °C | 51 % | 0% | 3% | 32% | 25% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1011 hPa | 84 % | 12 °C | 82 % | 0% | 76% | 18% | 11% | |
Cerro San Miguel, Kostarika - informácie
Štát: KostarikaGPS súradnice: 9,8768; -84,1285
Časová zóna: America / Costa Rica
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2006 m
Administratívna časť:
- Provincia de San José, San José
- Cantón de Alajuelita, Alajuelita
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro San Miguel, Kostarika. Predpoveď počasia Cerro San Miguel.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro San Miguel dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro San Miguel
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:20 | 17:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:33 | 12:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:58 | 18:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:33 | 18:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:07 | 19:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 14:46 | 28.04.2026 03:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |