Počasie Cerro San Miguel zajtra
Predpoveď počasia Cerro San Miguel 27. apríl 2026
Cez deň jasno, dopoludnie slabé dažďové prehánky, poludnie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 2,9 mm. V noci najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro San Miguel, Kostarika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1013 hPa | 96 % | 10 °C | 7 % | 0% | 7% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
11 °C 10 °C |
0,7 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 90 % | 9 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 20% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 20 °C 20 °C |
2,2 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 59 % | 11 °C | 68 % | 0% | 32% | 53% | 19% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 88 % | 13 °C | 42 % | 0% | 28% | 20% | 3% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1014 hPa | 92 % | 11 °C | 41 % | 0% | 39% | 1% | 2% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,4 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 88 % | 11 °C | 71 % | 0% | 9% | 0% | 68% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 21 °C 21 °C |
1,4 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 57 % | 12 °C | 39 % | 0% | 10% | 33% | 3% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 12 °C | 58 % | 0% | 50% | 14% | 7% | |
Cerro San Miguel, Kostarika - informácie
Štát: KostarikaGPS súradnice: 9,8768; -84,1285
Časová zóna: America / Costa Rica
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2006 m
Administratívna časť:
- Provincia de San José, San José
- Cantón de Alajuelita, Alajuelita
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro San Miguel, Kostarika. Predpoveď počasia Cerro San Miguel.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro San Miguel dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro San Miguel
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:20 | 17:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:34 | 12:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:58 | 18:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:33 | 18:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 19:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 13:59 | 27.04.2026 02:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |