Počasie Ladang Sungai Linau dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ladang Sungai Linau na 10 dní.
Utorok 2. jún
32 / 25°C
| 0.3 mm | 11 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 02:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 08:00 | |
| 32 °C | 37 °C | 14:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 20:00 |
východ slnka 07:02
západ slnka 19:19
PO HODINÁCH
západ slnka 19:19
|
|
Predpoveď počasia Ladang Sungai Linau, Malajzia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 90 % | 22 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 84 % | 22 °C | 100 % | 0% | 7% | 6% | 100% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1008 hPa | 64 % | 24 °C | 98 % | 0% | 8% | 3% | 98% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 83 % | 24 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| slabý dážď | 27 °C 32 °C |
0,9 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 84 % | 23 °C | 97 % | 0% | 6% | 2% | 97% | |
| 08:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 31 °C |
0,8 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 24 °C | 79 % | 0% | 18% | 25% | 69% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1007 hPa | 63 % | 24 °C | 51 % | 0% | 2% | 3% | 49% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 80 % | 24 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Ladang Sungai Linau, Malajzia - informácie
Štát: MalajziaGPS súradnice: 2,6732; 101,7267
Časová zóna: Asia / Kuala Lumpur
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ladang Sungai Linau, Malajzia. Predpoveď počasia Ladang Sungai Linau.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ladang Sungai Linau dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ladang Sungai Linau
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:02 | 19:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:11 | 12:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:40 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:14 | 20:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:48 | 20:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 20:09 | 02.06.2026 08:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |