Počasie Ladang Sungai Linau vikend
Predpoveď počasia pre mesto Ladang Sungai Linau na tento alebo budúci víkend.
|
Zajtra
29. 5. |
Sobota
30. 5. |
Nedeľa
31. 5. |
Sobota cez deň ráno a dopoludnie oblačno, dopoludnie slabý dážď, poludnie zamračené. Nedeľa cez deň ráno zamračené, dopoludnie jasno, poludnie zamračené, večer spočiatku zamračené, neskoršie oblačno.
Piatok 29. máj
31 / 24°C
| 0.6 mm | 10 km/h |
| 27 °C | 33 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 37 °C | 15:00 |
východ slnka 07:02
západ slnka 19:18
PO HODINÁCH
západ slnka 19:18
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ladang Sungai Linau, Malajzia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 98 % | 24 °C | 50 % | 0% | 0% | 18% | 48% | |
| 01:00
19:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 24 °C | 44 % | 0% | 0% | 7% | 39% | |
| 02:00
20:00
| polojasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 24 °C | 24 % | 0% | 10% | 0% | 14% | |
| 03:00
21:00
| polojasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 99 % | 24 °C | 25 % | 0% | 9% | 0% | 18% | |
| 04:00
22:00
| hmla | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 99 % | 24 °C | 93 % | 92% | 92% | 0% | 23% | |
| 05:00
23:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 99 % | 24 °C | 98 % | 95% | 95% | 0% | 60% | |
| 06:00
00:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 99 % | 24 °C | 99 % | 97% | 96% | 0% | 71% | |
| 07:00
01:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 24 °C | 99 % | 96% | 95% | 0% | 76% | |
| 08:00
02:00
| hmla | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 24 °C | 97 % | 96% | 94% | 0% | 61% | |
| 09:00
03:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 34 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 92 % | 25 °C | 85 % | 3% | 51% | 9% | 66% | |
| 10:00
04:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 35 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1012 hPa | 89 % | 25 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 11:00
05:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 35 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1011 hPa | 82 % | 25 °C | 81 % | 0% | 11% | 1% | 78% | |
| 12:00
06:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 36 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 78 % | 25 °C | 25 % | 0% | 10% | 7% | 9% | |
| 13:00
07:00
| oblačno | 31 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 74 % | 25 °C | 43 % | 0% | 9% | 5% | 34% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 31 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 69 % | 24 °C | 57 % | 0% | 11% | 2% | 52% | |
| 15:00
09:00
| oblačno | 31 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 68 % | 24 °C | 45 % | 0% | 9% | 2% | 39% | |
| 16:00
10:00
| oblačno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 68 % | 24 °C | 48 % | 0% | 9% | 0% | 43% | |
| 17:00
11:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 71 % | 24 °C | 54 % | 0% | 1% | 0% | 53% | |
| 18:00
12:00
| oblačno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 71 % | 24 °C | 70 % | 0% | 0% | 6% | 68% | |
| 19:00
13:00
| oblačno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 80 % | 24 °C | 75 % | 0% | 0% | 2% | 75% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 88 % | 25 °C | 98 % | 0% | 0% | 10% | 98% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,4 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 24 °C | 79 % | 0% | 3% | 0% | 78% | |
| 08:00
02:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,6 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 24 °C | 99 % | 0% | 21% | 3% | 99% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 65 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 88 % | 25 °C | 89 % | 0% | 0% | 21% | 86% | |
Ladang Sungai Linau, Malajzia - informácie
Štát: MalajziaGPS súradnice: 2,6732; 101,7267
Časová zóna: Asia / Kuala Lumpur
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ladang Sungai Linau, Malajzia. Predpoveď počasia Ladang Sungai Linau.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ladang Sungai Linau dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ladang Sungai Linau
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:02 | 19:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:10 | 12:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:39 | 19:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:14 | 20:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:48 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 16:54 | 29.05.2026 05:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |